Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.7 181 10
Στριπτιτζάδικα 313608
Γενική βαθμολογία
 
8.1
Εμφάνιση κοριτσιών
 
10.0
Χορός κοριτσιών/shows (πίστα)
 
9.0
Χορός κοριτσιών (privé)
 
8.0
Χώρος
 
7.0
Μουσική
 
10.0
Ποιότητα ποτών
 
6.0
Εξυπηρέτηση προσωπικού
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
συναγωνισται καλημερα...
ο υπογραφων εβρεθη στο συγκεκριμενο υδριμα στισ 22 δωδεκατου του απερχομενου ετουσ δια του εορτασμου των 24ων ετων απο την ημερομηνια γενησεωσ του. δυστυχωσ φιλοι το εν λογω χαρτι οσεσ φορεσ και αν το "πεταξα" εισ το τραπεζιν ουδε μια εκ των κυριων που συντροφευαν εμενα και τουσ εκλεκτουσ κωλομπαροφιλουσ μου ετσιμπισεν καθωσ ουδεισ γηγνωσκει ποσοι εξ υμων εχουν πλασαρει κατι αναλογο λεγωντασ αληθεια η ψεμα..

για να μην τα πολυλογω αγαπητοι αδελφοι μου εχω να πω τα εξησ.

θετικα :
α. οι καλυτερεσ κοπελεσ του χωρου βρισκονται εκει.
β. ο δι τζεισ σου μετατρεπει τα μυαλα εισ γιαουρτιον με ευστοχασ ατακασ του τυπου "τα κακαρωσε ο πουστησ" (την στιγμη που ενασ τιουτοσ αυτοκτονει στο σοου) ή "die motherfucker..mathafacka...motherrrrrfaaackerrrr" (otan oi "γερμανεσ" ειναι ετοιμεσ να ψησουν εναν ανταρτη στην καρεκλα)
γ. η απολυτη κονδοπουτανη βασιλισσα με το καρε μαλλι που δειχνει οτι ξερει που βρισκεται και προσπαθει να σε κανει να περασεισ καλα.

αρνητικα :
α. αν τα ποτα ηταν λιγο περισσοτερο βομβεσ θα καναμε επανασταση "ala fight club"
b. οι χοροι των κοριτσιων γινονται σε συνοστισμενο χωρο και οι αγκωνεσ σου χτυπανε με του διπλανου
γ. τα κοριτσα δεν σε αφηνουν να θωπευσεισ το νινακι τουσ

φωτεινη εξαιρεση η βασιλισσα του strip στην αθηνα το γνωστο σε ολουσ κοντο καυλοραπανο που ειναι η μονη μαζι με αλλεσ μια-δυο που κανουν αυθεντικο κοσνομασιον χωρισ να σου ζητουσ απλα χορο και να φευγουν.!

κατακλειδα..αν θεσ να πασ για ποτο ειναι το καλυτερο...αν θεσ να πασ να δανγκασεισ οτι προλαβαινεισ και να ¨αναιβεισ" πριν πασ για χορο τραβα σε ενα μαγαζι με λιγοτερο κοσμο και περισσοτερη περιποιηση..αυτα.!!!

Ημερομηνία Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Δεκεμβρίου 22, 2010
fistikimaimouda
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
3 Δεκ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
9
Likes:
272
Πόντοι:
281
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού