Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.3 145 10
Στριπτιτζάδικα 197328
Γενική βαθμολογία
 
7.5
Εμφάνιση κοριτσιών
 
7.0
Χορός κοριτσιών/shows (πίστα)
 
7.0
Χορός κοριτσιών (privé)
 
9.0
Χώρος
 
6.0
Μουσική
 
7.0
Ποιότητα ποτών
 
8.0
Εξυπηρέτηση προσωπικού
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Θα συμφωνήσω με τον Μάθιου.Πέρασαν οι καλές εποχές στο Λίντο Παλλάς.Από τον Φεβρουάριο που το είχα επισκευτεί τελευταία φορά, το γενικότερο κλίμα έχει αλλάξει.Υποθέτω, ότι ο κυριότερος λόγος, εκτός φυσικά απ"την οικον.κρίση, είναι η πεσμένη διάθεση των κοριτσιών.Αλλά και το γεγονός, ότι πολύ ωραίες παρουσίες είναι πλέον απούσες.Π.χ. η Βανέσσα, η Σάσα-Αλεξάνδρα (η πανέμορφη, ψηλή ρωσίδα-πού είναι αυτό το μωρό;ξέρει κάποιος;) κ.α.Μοναδικές εξαιρέσεις, οι οποίες είναι σταγόνα στον ωκεανό, είναι οι Χριστίνα (της οποίας ο χορός δε με συγκίνησε), η οποία έχει πολύ ωραίο σώμα.Η Λάουρα (πρώην Βίκυ), η οποία είναι πιο αδύνατη, αλλά έχει φιδίσιο κορμί, που σε προδιαθέτει για κολασμένες νύχτες.Η οποία όμως, αν κατάλαβα καλά, τα έχει φορτώσει στον κόκκορα, αφού εκτός από τον χορό της στην πίστα, δεν έκανε κάτι άλλο.Άραξε σε ένα καναπέ με την Αλεξ.Καλιφόρνια κι έπιναν τα ποτάκια τους, που έπαιρναν από το μπαρ.
Αυτή όμως , που κατά τη γνώμη μου, ξεχωρίζει εκεί μέσα, και σ"αυτό οφείλεται η ψηλή βαθμολογία μου στην εμφάνιση των κοριτσιών, είναι η Ρομπέρτα.Ένα ψηλό, μελαχρινό, χυμώδες, πανέμορφο πλάσμα από την Ιταλία (όπως μου συστήθηκε).Αυτός ήταν ο μοναδικός λόγος, που πήγα στο Λίντο δύο συνεχόμενες βραδυές.Να απολαύσω όσο περισσότερο γινόταν την Ρομπέρτα, αφού μία φορά ήταν πολύ λίγη.Ό,τι και να πω γι"αυτό το πλάσμα, είναι λίγο.Απλά είναι ΘΕΑ.Πολύ όμορφη (οι φώτο με τη φανέλα του Γκέκα στο σάϊτ την αδικούν),ματάρες, πάντα χαμογελαστή, με καταπληκτικό σώμα, που το αποτελούν δύο φυσικότατα 3άρια βυζιά, που έχουν νικήσει το νόμο της βαρύτητας και σφιχτό κώλο, που χαίρεσαι να χαϊδεύεις και δε χορταίνεις να τον χουφτώνεις.Ήπιαμε το ποτάκι μας, κάναμε το χωρό μας στο πριβέ, όπου τα έδωσε όλα για 25 λεπτά περίπου, όπου τριβόταν με μανία πάνω στο τουμπανιασμένο εργαλείο μου.Πέρασα φανταστικά κι άξιζε η μικρή αναμονή, μέχρι να τελειώσει με δύο συναγωνιστές πριν από μένα.Φιληθήκαμε σταυρωτά, ανταλλάξαμε ευχές για τις γιορτές κι έφυγα.Δυστυχώς, αναχωρεί για την πατρίδα της, απ¨όπου θα γυρίσει μετά τις γιορτές.Έφυγα απόλυτα ικανοποιημένος κι αυτό οφειλόταν αποκλειστικά και μόνο στην Ρομπέρτα.Όμως, όλο το βράδυ δε μπόρεσα να ησυχάσω.Την ονειρευόμουν σε στούντιο, να μου προσφέρει άλλου είδους υπηρεσίες.Ανυπομονώ να την ξανασυντήσω μετά τις γιορτές.

Ημερομηνία Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Δεκεμβρίου 17, 2010
Manager69
Σεβαστός
Εγγραφή:
5 Οκτ 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
111
Likes:
906
Πόντοι:
1.760
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού