Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 55 10
Στριπτιτζάδικα 103045
Γενική βαθμολογία
 
8.8
Εμφάνιση κοριτσιών
 
10.0
Χορός κοριτσιών/shows (πίστα)
 
10.0
Χορός κοριτσιών (privé)
 
10.0
Χώρος
 
7.0
Μουσική
 
7.0
Ποιότητα ποτών
 
8.0
Εξυπηρέτηση προσωπικού
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Διαβάζοντας τις κριτικές και των υπόλοιπων μελών ειπα να αποπιραθώ να γράψω και εγώ τιν πρώτη μου κριτική!
Επίσκεψη λοιπον στο εν λογω μαγαζί παρασκευή βράδυ(4π.μ ) με παρεάκι μετά απο μια βόλτα στο γκάζι...!!
ανοιγοντας τιν πορτα αντικριζεις δυο ελλινιδες τυπου υποδοχη!!! ωραια μουνακια μπορω να πω!!! φενοταν και το κωλαρακι τις μιας απο τον καθρεφτη πισω τους(παρατιρητικοτητα στοο φουλ) Κουλ
ακουμπαμε τιν 15αρα και βουρ στον παραδεισο του πεους!!!
με μια πρωτη ματια ο χωρος εδειχνε μικρος και συμπαθητικος!! αργοτερα ομως ή ειχε τρομερη ζεστη ή εγω με αυτα που εβλεπα ειχα αρχισει να ζεστενομαι αφοριτα!!!!!
τα ποτα μου φανηκαν ψιλομπομπιτσα αλλα μαλλον το δικο μου στομαχι πρεπει να ηταν ψιλοχαλια (το μεσημερι ειχα φαει ντολμαδακια και με πειραζουνΜεγάλο χαμόγελο)
απο αποψη κοριτσιων τωρα!!! μου εκανε τρομερη εντυπωση οτι δεν υπηρχε ουτε ενα μπαζο!!!! θα μου πεις στριπερ και μπαζο ... εχουν δει πολλα τα ματια μας!!! ηταν ολες οι κοπελες να της πιεις στο ποτηρι!!!
για να μην μακρυγορω λοιπον γινοταν πολυ παιχνιδι!!! εγω ακουμπησα ενα 10αρικακι σε μια πιτσιρικα (καρμεν αν δεν κανω λαθος) απιστευτο μωρο και νομιζω ειμασταν κοντα και στην ηλικεια!!!πηγαμε πισω για ενα πριβε χορο!!!
εκει αδερφια μου τα ειδα ολα!!! δεν εχω πιασει πιο ωραιο βυζι στην ζωη μου σιλικονατο μεν αλλα παναγια μου...~~!!!
ηταν ολα απιστευτααααα!!!
οσο αφορα το σοου!! το μαγαζι εχει τα παντα αμεση επαφη με τους πελατες κατα την διαρκεια του σοου, λεσβιακο(ολα τα λεφτα)
το μονο μειων στιν ολι φαση ειναι το παρκινγκ!!! αν εχεις μηχανη σωθηκες αλλιως η κατασταση ειναι δραμα..!!!!

Ημερομηνία Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Νοεμβρίου 05, 2010
thanasis_tmrf
Μέλος
Εγγραφή:
19 Ιουλ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
7
Likes:
0
Πόντοι:
16
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού