Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.6 72 10
Γενική βαθμολογία
 
6.4
Εμφάνιση κοριτσιών
 
8.0
Χορός κοριτσιών/shows (πίστα)
 
8.0
Χορός κοριτσιών (privé)
 
3.0
Χώρος
 
6.0
Μουσική
 
7.0
Ποιότητα ποτών
 
8.0
Εξυπηρέτηση προσωπικού
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
4.0
Πρώτη επίσκεψη στο εν λόγω ίδρυμα με 5 ακόμα φιλαράκια. Αράζουμε αναπαυτικά στον καναπέ, έρχοναι τα ποτά, και αρχίζουν τα περάσματα των κοριτσιών. Η γενική τους εικόνα είναι αρκετά καλή με μερικά κομμάτια να ξεχωρίζουν. Καλό σόου λεσβιακό μετά το απαραίτητο ντους στην διάφανη ντουσιέρα στην άκρη της πίστας, η Ρωξάνα δείχνει φωτιά, με χρήση δονητών, λίγη γλώσσα και λίγα φιλιά. Αργότερα έχει και δεύτερο με άλλες κοπέλες αλλά εγώ ήμουν μέσα απασχολημένος. Τα κορίτσια έχουν στο νου τους το χρονόμετρο όλη την ώρα. Με το που έρχονταν, κατευθείαν στο ψητό, για χορό ή για privet με μικρές εξαιρέσεις. Πήρα 4 τεμάχια που δεν με άφηναν με τίποτα να τοποθετήσω τις παλάμες μου λίγο πιο τολμηρά. Κάποια στιγμή περνάει μπροστά μου η Ρωξάνη. Την βάζω στα πόδια μου, κώλος τζετ, βυζί κάγκελο φοβερό. Στα 20 sec μου ζητάει χορό, δεν μπορώ να αντισταθώ σκεφτόμενος το προηγούμενό της σοου. Την πάω privet στη γωνία με τα κρόσσια και εκεί ήταν σκέτη απογοήτευση. Της πιάνω τα βυζιά να απολαύσω το μέγεθος και το σχήμα και μου τραβάει τα χέρια. Ξαναδοκιμάζω καθώς είμαι λιγάκι επίμονος χαρακτήρας και μου σκάει την ατάκα, "πρόσεχε γιατί είναι σιλικόνες". Αφού την διαβεβαιώνω πως θα βάλω φρένο στις ορέξεις μου και θα της τα πασπατέψω απαλά συνεχίζει. Βγάζει το σλιπάκι και αφού κάθεται πάνω μου λέω να μην της ταλαιπωρήσω άλλο τις σιλικόνες της και να ασχοληθώ με τα κατωτέρω σημεία που είναι φυσικά και δεν χαλάνε. Απλώνω το χέρι και βάζει πάλι φρένο. Αρχίζω να νιώθω πως χαράμισα τα 50 ευρώπουλά μου. Τα λίγα λεπτά που ακολούθησαν εξελίχθηκαν με τον ίδιο τρόπο. Εγώ να προσπαθώ.... και αυτή να προσπαθεί να μου πιάσει τα χέρια. Εμφάνιση πρόστυχη κόλαση, αλλά στο διαταύτα πλήρες ξενέρωμα. Λίγο πριν φύγω τραβάω δυο κορίτσια και αφού έκατσαν για μικρό διάστημα έκαστη σε κάθε γόνατό μου τις παίρνω για απλό χορό. Σκέφτηκα 10 έκαστη αλλά μόλις πάω να κάτσω στον μέσα καναπέ έρχεται ο τύπος και μου λέει πως παραδοσιακά ο απλός με 2 κοπέλες έχει 40. Χαλάστηκα και έστειλα τη μία καθώς θεώρησα κοροιδία το 40άρι. Λογαριασμός τζετ και αποχώρηση κατά τις 4

Ημερομηνία Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Σεπτεμβρίου 15, 2010
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
15 Σεπ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
16
Likes:
3
Πόντοι:
10
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού