Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 84 10
Στριπτιτζάδικα 126552
Γενική βαθμολογία
 
9.3
Εμφάνιση κοριτσιών
 
8.0
Χορός κοριτσιών/shows (πίστα)
 
8.0
Χορός κοριτσιών (privé)
 
9.0
Χώρος
 
10.0
Μουσική
 
10.0
Ποιότητα ποτών
 
10.0
Εξυπηρέτηση προσωπικού
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Για μια ακόμη φορά στο Erotica, μακράν το πιο ποιοτικό στριπτιζάδικο στην Αθήνα μόνο για "ψαγμένους" πελάτες με χρόνια στο σπορ. Επίσκεψη στις 28-8-2010 μαζί με δύο φιλαράκια. Πρόσβαση 10 λόγω εποχής, μες το χειμώνα η εύρεση parking είναι μαρτυρική υπόθεση & ίσως το μόνο αδύνατο σημείο του μαγαζιού. Για χώρο - μουσική - ποτά & εξυπηρέτηση προσωπικού έχω πλέξει τους διθυράμβους μου σε παλαιότερες κριτικές μου. Αυτήν τη φορά μπαίνοντας έπαιζε το "Justify my love" της Madonna οπότε απ' την αρχή κατάλαβα ότι τίποτα δεν ε΄χει αλλάξει προς το χειρότεροΧαμόγελο Όπως πάντα το μαγαζί ήταν τίγκα στις Ρου-μούνες, η ακριβής σύνθεση του "ρόστερ" είναι 1 Ρωσίδα - 2 Ουκρανές - 1 Αλβανίδα - 1 Ελληνίδα & όλες οι υπόλοιπες Ρουμάνες, η φυλή με τα τρελά κομμάτια για όσους ξέρουν. Από εκεί μέσα έχω ξεχωρίσει & από προηγούμενες φορές: 1) Άρτεμις από Ρουμανία. Χρόνια καψούρα, δουλεύει 6 χρόνια στο μαγαζί μόνιμα, μιλάμε για γυναίκα εξωγήινη. Υπερμούναρος, πανύψηλη, νταρντάνα, τρελά πιασίματα, κόκκινο μαλλί, απίστευτα έκφυλο πρόσωπο, ικανοποιητικό στήθος, ποδάρες, ΚΩΛΑΡΑ, αλυσιδίτσα στη μέση & piercing στον αφαλό, 7,5 χρόνια που τραβιέμαι σε στριπτιζάδικα & έχω πάει σε 32 ευαγή ιδρύματα του είδους στην Αθήνα τέτοια γυναίκα δεν έχω ματαδεί. Τη μέρα αυτή που πήγαμε έλειπε με άδεια Ρουμανία, θα επιστρέψει σύντομα όπως μου είπαν... 2) Ρωξάνη από Αλβανία. Μετρια γκόμενα με πολύ καλό σώμα πλην όμως έχει την κλασσική βλαχιά των Αλβανίδων. Παρ' όλ' αυτά είναι αδύνατη με ΤΡΕΛΟ ΦΥΣΙΚΟ ΒΥΖΙ δυσανάλογα μεγάλο για το σώμα της, βαρύ, απ' τα καλύτερα που έχω δει. Την είχα πάρει την προηγούμενη φορά για χορό, αυτήν τη φορά την κερνούσε ένας τύπος για δύο ώρες ποτά & δεν την "τίμησα". Γενικά η συγκεκριμένη δέχεται πολλά κεράσματα με σαμπάνιες για όλο το βράδυ, ποτά κ.λπ., χτυπάει τέτοιου είδους πελάτες & δεν πολυκυκλοφορεί, αυτό όμως δε σημαίνει ότι αν την πάρει κάποιος για χορό δεν είναι "εργάτρια". 3) Αμάντα από Ουκρανία. Απίστευτο ξανθό μωρό με τέλειο πρόσωπο & σώμα, στήθος μεγάλο αλλά σιλικονάτο που προσωπικά με ξενερώνει (είναι & το μοναδικό που με χαλάει στη συγκεκριμένη) & απίστευτη ΚΩΛΑΡΑ. Την είχα απωθημένο απ' την προηγούμενη φορά που δεν την είχα πάρει για χορό & την πήρα τώρα, πολύ καλός χορός & σε διάρκεια & σε ποιότητα & πιασίματα & χαστουκάκια στα κωλομέρια αδιαμαρτύρητα από μεριάς της. 4) Νικολέτα Ελληνίδα. Εδώ χρειάζεται ιδιαίτερη μνεία. Υπερκαβλιάρικο ζουζουνιάρικο κοριτσάκι από Κεφαλλονιά όπως ισχυρίζεται με προσωπάκι γλυκό αλλά & έκφυλο ταυτόχρονα, σαν της συμμαθήτριας που θέλαμε να στριμώξουμε στο Λύκειο, στηθάκι μικρό πλην όμως με καλές ρώγες & από εκεί & κάτω το χάος γιατί μιλάμε για ΚΡΕΑΣ, τρελά πιασίματα το κοριτσάκι. ΚΩΛΑΡΑ με "Κ" κεφαλαίο απ' τις πιο χορταστικές που έχω δει ποτέ μου με λίγη πλην όμως όχι ενοχλητική κυτταρίτιδα, μπουτάρες, μέση με τρελές καμπύλες, με λίγα λόγια τούμπανο απ' τα λίγα, δε συνιστάται για λάτρεις γυναικών με φτωχές αναλογίες μοντέλου. 2 χορούς έκανα με τη συγκεκριμένη & μου άλλαξε τα φώτα, μιλάμε για κωλάρα που δε χορταίνεται με τίποτα! Προς τιμήν της αφού κάναμε τους χορούς ξαναπέρασε απ' το τραπέζι να καθήσουμε χωρίς να απαιτήσει τίποτα, ούτε νέο χορό ούτε ποτό, όπως & οι περισσότερες κοπέλες του μαγαζιού όπου πριν ζητήσουν κέρασμα κάθονται αρκετή ώρα χαλαρωμένες μαζί σου & ακόμη κι αν τις διώξεις είναι απίστευτα ευγενικές & σημειωτέον σχεδόν όλες τους GFE. Prive δεν πήρα αυτήν τη φορά. Οι υπόλοιπες κοπέλες όλες τους κουκλάρες για όλα τα γούστα. Σημειωτέον ότι πολλές απ' αυτές τα πετούσαν όλα & στο χωρό πάνω στην πίστα. Erotica value for money λοιπόν ξανά & ξανά!
Womanaholic
Ανώτερος
Εγγραφή:
21 Φεβ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
86
Likes:
3.657
Πόντοι:
5.015
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 @.Dod0s

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού