Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 8 10
Στριπτιτζάδικα 30203
Γενική βαθμολογία
 
7.9
Εμφάνιση κοριτσιών
 
5.0
Χορός κοριτσιών/shows (πίστα)
 
9.0
Χορός κοριτσιών (privé)
 
10.0
Χώρος
 
8.0
Μουσική
 
10.0
Ποιότητα ποτών
 
5.0
Εξυπηρέτηση προσωπικού
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Αρραβωνιασμένος πλέον φίλος από επαρχία με τον οποίο όταν ήμασταν φοιτητές είχαμε οργώσει όλα τα στριπτιζάδικα της Αττικής έρχεται Αθήνα & η έξοδος σε strip ήταν επιβεβλημένη παρά το γεγονός ότι εγώ την επομένη έφευγα για ταξίδι Θεσ/νίκη. Όχι & στην καλύτερη δυνατή κατάσταση φτάνουμε στις "Κούκλες" (πρώην "Σάρκα") γύρω στις 2:00. Parking πανεύκολο έξω απ' το μαγαζί (στις παλιές αποθήκες), πληρώνουμε είσοδο στο underground μαγαζάκι & μπαίνοντας τα εξυπηρετικά γκαρσόνια μας βάζουν σε ένα καλό τραπεζάκι. Το μαγαζί στο οποίο εγώ πήγαινα για πρώτη φορά παρ' ότι είναι καμμένο συνοικιακό είναι πάρα πολύ ωραίο γιατί στεγάζεται σε μία απ' τις παλιές αποθήκες & είναι πολύ ιδιαίτερο, ψηλοτάβανο με ξύλινη επένδυση κ.τ.λπ. Η μουσικά ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΚΑΛΗ, άκουσα κλασσικά κομμάτια για strip όπως το "Why" των Antique με το Slavi Trifonov που είχα να τα ακούσω καιρό, απ' τις παλιές καλές εποχές. Τα ποτά που μας σερβιρίστηκαν άθλια (του φίλου μου δηλαδή, εγώ πήρα μπύρα). Πάμε τώρα στα σημαντικά. Το μαγαζί έχει πολλά μπάζα μια & μιλάμε για συνοικιακό στριπτιζάδικο έχει όμως & 2-3 κομμάτια που πραγματικά απορείς πως είναι εκεί. Αρχικά παίρνω για χορό μια μαυρούλα απ' τις 3 που έχει το μαγαζί αν θυμάμαι καλά (την κριτική τη δημοσιεύω αρκετό καιρό μετά την επίσκεψη) η οποία είχε τρελό σωματάκι με πολύ καλό κωλαράκι & φοβερό βυζί, πρόσωπο πολύ καλό για μαύρη, γενικά είχα χρόνια να δω τόσο καλή μαύρη σε στριπτιζάδικο μια & τώρα τελευταία σε όλα οι μαύρες είναι άθλιες & γι' αυτό & την τίμησα. Χορός από μεριάς της λίγο υποτονικός, όχι κάτι ιδιαίτερο αλλά απεριόριστη ελευθερία να παίξω με τα βυζιά της, τελικά με κάβλωσε για τα καλά. Τόσο πολύ μ' άρεσε η συγκεκριμένη που έψησα μέχρι & τον κολλητό να την πάρει παρ' ότι σιχαίνεται τις μαύρες & δεν έχει πάρει ποτέ στη ζωή του μαύρη σε στριπτιζάδικο σε όλα τα χρόνια της στριπτιζοκαριέρας του! Στη συνέχεια ρίχνουμε κάμποσες χυλόπιτες σε κάτι μπάζα που μας προσέγγισαν απολαμβάνοντας το χωρό στην πίστα ο οποίος είναι ΠΟΛΥ καλός για συνοικιακό μαγαζί... "Σκάβουν" οι κοπέλες στην πίστα χωρίς βαρεμάρα, full nude & το πρόγραμμα περιλαμβάνει μέχρι & show! Στη συνέχεια εγώ σκαλώνω με μία Τσέχα η οποία έκανε τρελό χορό πάνω στην πίστα & λεσβιακό show της οποίας το όνομα επίσης δε θυμάμαι αλλά ξεχωρίζει εκεί μέσα σαν τη μύγα μες το γάλα, απορώ πως είναι στο συγκεκριμένο μαγαζί. Πανύψηλη με τρελές ΒΥΖΑΡΕΣ & σώμα γενικότερα ολίγον τραβελόφατσα βέβαια αλλά δεν είναι, το στήθος της το τσέκαρα & είναι 100% φυσικό. Με το που κατεβαίνει απ' την πίστα την τσακώνω & πάμε για χορό στον οποίο μόνο που δε μ' έδειρε! Πολύ άγρια, ήθελε να έχει την πρωτοβουλία των κινήσεων, μου ζήτησε να βγάλω τη ζώνη μου & να τη μαστιγώσω (!!!) & όλα αυτά σε απλό χορό των 10 ευρώ! Χτυπιόταν σαν τρελή η πουτάνα πάνω μου, αν την είχα στο κρεβάτι στάνταρ θα μου είχε τραυματίσει τον πούτσο! Μετά & απ' αυτή μου την εμπειρία επιστρέφω στο τραπέζι όπου ο κολλητός ψήνεται για prive στο πατάρι από μια μαυρούλα. Το μόνο που μπορώ να αναφέρω για το πατάρι επειδή στο site μπαίνει & κάθε καρυδιάς καρύδι είναι ότι ΜΕ ΕΝΑ ΕΞΤΡΑΔΑΚΙ ΜΠΟΡΟΥΝ ΝΑ ΓΙΝΟΥΝ ΠΑΡΑ ΠΟΛΛΑ. Αυτό έκανε ο κολητός μου αλλά φαντάζομαι ότι & χωρίς εξτραδάκι το συγκεκριμένο πατάρι θα είναι value for money. Συμπερασματικά το συγκεκριμένο μαγαζί αξίζει για συνοικιακό, αν έμενα εκεί κοντά θα πήγαινα αρκετά συχνά. Βέβαια όσον αφορά τις γυναίκες έχει πολλά μπάζα, 2-3 αξίζουν πραγματικά & κανα δυο ακόμα τρώγονται, από εκεί & πέρα το απόλυτο τίποτα. Παρ' όλ' αυτά σαν χώρος είναι πολύ καλός, καλοί χοροί στην πίστα, πατάρι που βγάζει φωτιές & πολύ καλή μουσική. Αν με ξαναβγάλει ο δρόμος μου στον πειραιά θα ξαναπάω & την επόμενη φορά στάνταρ θα τ' ακουμπήσω για το πατάρι, μάλλον με την Τσέχα θεά...
Womanaholic
Ανώτερος
Εγγραφή:
21 Φεβ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
86
Likes:
3.591
Πόντοι:
5.015
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 @.Dod0s, riddler

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού