Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 84 10
Στριπτιτζάδικα 126507
Γενική βαθμολογία
 
8.5
Εμφάνιση κοριτσιών
 
8.0
Χορός κοριτσιών/shows (πίστα)
 
5.0
Χορός κοριτσιών (privé)
 
7.0
Χώρος
 
10.0
Μουσική
 
8.0
Ποιότητα ποτών
 
10.0
Εξυπηρέτηση προσωπικού
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Μετά από 3 χρόνια ξανά στο αγαπημένο μου strip show της Αθήνας. Φίλος από επαρχία που όταν ήμασταν φοιτητές είχαμε οργώσει όλα τα στριπτιζάδικα τς Αθήνας & πλέον είναι αρραβωνιασμένος έρχεται για διήμερο Αθήνα καβλωμένος τα μάλα για να αναβιώσουν οι παλιές βρώμικες καταστάσεις έστω & για ένα Σαβ/κο... Τελευταία φορά που είχα πάει εγώ στο συγκεκριμένο ναό δεν είχα μείνει & πολύ ευχαριστημένος γιατί εκεί που είχε 25 Ρουμάνες να κόβουν βόλτες είχαν φύγει τότε πολλές για το αδελφό μαγαζί το Tutti Frutti & μου είχε κακοφανεί αλλά επειδή το φιλαράκι μου επέμενε (και καλά έκανε όπως αποδείχτηκε) δέχτηκα. Parking με το ζόρι στο δρόμο δίπλα απ' την εκκλησία (είναι γνωστό ότι είναι το αδύνατο σημείο του αυτό). Στην είσοδο ήταν ο φίλος μου ο μαλλιάς που είχα να τον δω καιρό, πληρώνουμε & τον ρωτάω για την Άρτεμη αν είναι ακόμα στο μαγαζί, μου το επιβεβαιώνει & μπουκάρουμε. Τα ευγενέστατα γκαρσόνια μας βάζουν να καθήσουμε σε μια απ' τις γνωστές καναπεδάρες & μας φέρνουν τα ΚΑΘΑΡΑ ποτά. Στο χώρο καμία αλλαγή αλλά ούτως ή άλλως είναι πολύ μπροστά, η μουσική αρκετά καλή & οι χοροί στην πίστα στοιχειώδεις (όπως ήταν πάντα άλλωστε, αλλού είναι τα δυνατά σημεία του μαγαζιού). Με μια ματιά οι κοπέλες λίγες όπως ήταν μετά το διώξιμο των μισών για Tutti Frutti μεριά αλλά όμως παρατήρησα μερικά πολύ δυαντά κομμάτια στο χώρο τα οποία σιγά - σιγά ήρθαν στο τραπέζι μας. Δεν προλαβαίνω να καθήσω & αμέσως το έμπειρο μάτι της Αρτέμιδος με τσεκάρει (παρ' ότι έχει να με δει 3 χρόνια, οι σχέσεις πάθους δεν ξεχνιούνται) & έρχεται & στρογγυλοκάθεται πάνω μου. Ρε παιδιά αυτή τη γυναίκα όσες φορές & να τη δω δε θα πάψει ποτέ να με καβλώνει όσο δεν πάει... Τουμπανάρα όπως ήταν, νταρντάνα με τα πιασίματά της αναλλοίωτα, την έκφυλη φάτσα της, το κόκκινο υπέροχο μαλλί, την ΚΩΛΑΡΑ της στο ύψος της, το σκουλαρίκι στην κοιλιά & το αρκετά μεγάλο στήθος της αυτή η γυναίκα για 'μένα είναι το top της κάβλας. Αφού τα λέμε για κάμποση ώρα, καθώς ως γνωστόν στο Erotica καμιά απ' τις κοπέλες δεν είναι της νοοτροπίας "πληρώνεις κάθομαι δεν πληρώνεις δε χάνω χρόνο μαζί σου", με ενημερώνει ότι πλέον το μαγαζί έχει & prive & την παίρνω & πάμε χωρίς δεύτερη κουβέντα. Το prive της συντηρητικό απ' την άποψη ότι δεν άφησε πολλά πιασίματα στο μουνί της ούτε προσπάθησε να μου τον παίξει πλην όμως μου έβαλε το μουνί της στη μάπα & του έριξα ένα γλειψιματάκι:-) Στη συνέχεια επιστρέφω στη βάση μου με λιγοστά χρήματα & μου έρχεται η Αμάντα (Ουκρανίδα νομίζω μου είπε ότι είναι) μία κοπέλα με καταπληκτικό πρόσωπο, μεγάλο στήθος πλην όμως σιλικονάτο & τρελή ΚΩΛΑΡΑ (γενικά για όσους δεν ξέρουν το συγκεκριμένο μαγαζί είναι ο ναός του κώλου). Επειδή όμως μου είχαν μείνει μόνο 10 ευρώ όταν μου ζήτησε να κάνουμε χορό τη γείωσα για να δω & τις υπόλοιπες & να κρίνω. Μετά παρελαύνουν μερικές ακόμη ψιλοαδιάφορες παρουσίες, ωραίες κοπέλες αλλά άβυζες άρα αδιάφορες για 'μένα... Ώσπου κάποια στιγμή έρχεται στο τραπέζι μας η Κατερίνα, Ελληνίδα από Κεφαλλονιά με την οποία έφαγα τρελό κόλλημα... Μια πιτσιρίκα άβυζη μεν αλλά με ένα τρομερά γλυκό & έκφυλο προσωπάκι ταυτόχρονα, σαν τη συμμαθήτρια που ήθελες να ξεσκίσεις στο Λϋκειο... Και το δυνατό της σημείο επίσης η ΚΩΛΑΡΑ της η οποία είχε κιόλας ένα tattoo αν θυμάμαι καλά γιατί έχει περάσει κι ένα αρκετά μεγάλο διάστημα από τότε που πήγα μέχρι να δημοσιεύσω αυτήν την κριτική. Συγκρατούμαι & πάλι ελέω του 10ευρου στην τσέπη. Αμέσως μετά όμως έρχεται η Ρωξάννη, μία ασχημούλα Αλβανίδα με καλό σωματάκι πλην όμως λίγο πλαδαρό & με όχι ωραίο κώλο της οποίας όμως το δυνατό σημείο ήταν οι ΒΥΖΑΡΕΣ της. Παίδες αρρώστησα με τις βυζάρες της. Μιλάμε ίσως αν όχι για το καλύτερο σίγουρα ένα απ' τα καλύτερα βυζιά που έχω δει σε όλη τη στριπτιζοκαριέρα μου η οποία περιλαμβάνει 25 στριπτιζάδικα στην Αθήνα & κάμποσα στη Θεσ/νίκη... Φυσικό 100% & μάλιστα βαρύ! Στην αρχή τη διώχνω για να σκεφτώ αν θα διαθέσω το 10ευρο σ' αυτή, στο Κατερινάκι ή στον... κώλο της Αμάντας που περιφερόταν & μου άναβε φωτιές. Μετά από λίγο όμως τη σηκώνω απ' τον τύπο που την είχε κεράσει σαμπάνια & την πάω για χορό με το έτσι θέλω. Μόνο που δεν έφαγα τα βυζιά της... Εν τω μεταξύ μου είπε & την ατάκα "Και πού να δεις πώς τουμπανιάζουν τα βυζιά μου όταν έχω περίοδο!!!" Τελικά αφήνω το μαγαζί με λογαριασμό μόλις 75 ευρώ για 'μένα αν & τη συγκεκριμένη βραδιά χαλαρά άξιζε να φύγει ένα 100άρικο... Φεύγοντας δώσαμε τα συγχαρητήριά μας για το μαγαζί στο φιλαράκο μου στην είσοδο. Συμπερασματικά στη σχέση απόδοσης - τιμής βάζω χαλαρά 10 (μέχρι & οι απλοί χοροί που ήταν πολύ καλοί σε διάρκεια είχαν μόνο ένα 10άρικο) & θα το επισκεφτώ οσονούπω για μια επανάληψη σε Άρτεμη - Ρωξάννη αλλά & για να τιμήσω Κατερίνα - Αμάντα που μου έμειναν απωθημένο... EROTICA σταθερή αξία για 'μένα, όσοι γουστάρουν φραπέδες ας απευθυνθούν αλλού.
Womanaholic
Ανώτερος
Εγγραφή:
21 Φεβ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
86
Likes:
3.613
Πόντοι:
5.015
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 @.Dod0s

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού