Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.3 145 10
Στριπτιτζάδικα 197308
Γενική βαθμολογία
 
5.9
Εμφάνιση κοριτσιών
 
7.0
Χορός κοριτσιών/shows (πίστα)
 
5.0
Χορός κοριτσιών (privé)
 
6.0
Χώρος
 
5.0
Μουσική
 
4.0
Ποιότητα ποτών
 
6.0
Εξυπηρέτηση προσωπικού
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
παρασκευή βράδυ και λέω να κάνω μια βόλτα για Κανά ποτάκι προς Λίντο παλλάς
γκαρσόνια εξυπηρετικά ποτά καλά φάνηκαν αν και δεν πήραμε δεύτερο , και πάμε στην ουσία
τιμή εισόδου 15 ευρώ , παιδία αν δεν το έχετε πάρει πρέφα πολλοί το έχουν κάνη δεκαευρο
Γκόμενες μέτριες έχει και Κανά δυο καλές και ένα σουπερ μαυρομάλλικο με μαλλί Κλεοπάτρα
λέμε πύραυλο αέρος αέρος ( εκσοσετ ) , αλλά δύστυχος το είχε ένας μπάρμπας αγκαζέ και δεν
έγινε παιχνίδι τιμή δεν ξέρω αλλά αν ήταν σαν της άλλες θα έπαιρνε τον πουλο
θέλουν 50 ευρώ γιατί με το δεκαευρο δεν προλαβαίνουν να βρουν ρυθμό μπρρρρρρρρρρρ
λες και με το 50αρικο θα σου τριφτούν λίγο παραπάνω και όχι μην μου τραβάς το βυζί και
μαλακιές Έλειπε βλέπεις η Νικήτα , Λαουρα τη να κάνουμε σε λίγο που θα πέσει πείνα θα τα κάνουν όλα
υπομονηηηηηηη . ήταν και η ενβη πρώην μπέμπη γκολντ , έκανε ένα σόου
πήδησε μια αλβανίδα και μετά το σόου την κοπάνησε με το βαλιτσακιτης για άλλο μαγαζί
χορό με μιλενα ουκρανακι δέκα ευρώ για δοκιμή αλλά δεν το κατέχει το άθλημα βέβαια μετά
πλακώθηκε στα λεσβιακά με μια άλλη ρουμάνα νομίζω ( και το έπαιζε ντροπαλή παναθεματην )
τα σόου μέτρια πράγματα , πηδηματάκια με κατη δίμετρα 1.50 μ με άσχετη μουσική
ο δε ντι τζει για τον ΜΠΕΚΟ με λίγα λόγια νεχτ γιαρ πάλη μπας και αλλάξει κάτι !!!!!!!!!!!!


Μάγκες μην γράφεται παπυρολογίες και παραμυθιάζεται τον κόσμο να λέτε τα πράγματα
όπως είναι
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
27 Νοε 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
15
Likes:
0
Πόντοι:
10
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού