Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.3 56 10
Στριπτιτζάδικα 107960
Γενική βαθμολογία
 
6.5
Εμφάνιση κοριτσιών
 
6.0
Χορός κοριτσιών/shows (πίστα)
 
5.0
Χορός κοριτσιών (privé)
 
7.0
Χώρος
 
7.0
Μουσική
 
8.0
Ποιότητα ποτών
 
7.0
Εξυπηρέτηση προσωπικού
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Μετά από 2 ολόκληρα χρόνια συνεχών επισκέψεων στα εκπαιδευτικά ιδρύματα της Συγγρού, και στο Ανατολή συγκεκριμένα, τολμώ να πω ότι η κριτική μου μετράει και είναι αντικειμενικότατη! Μετά από τόσες πολλές φορές, αποχτάς κρίση και συνείδηση. Γράφω αρχικά για το Ανατολή μιας που αποτέλεσε στέκι μου για όλο αυτόν τον καιρό! Θα ακολουθήσουν κατατοπιστικές κριτικές και για τα άλλα ιδρύματα! Το μόνο που σίγουρα αλλάζω στη βαθμολογία μου είναι ο βαθμός για το προσωπικό του μαγαζιού, 10 με τόνο! Το προσωπικό είναι από τα καλύτερα που θα βρείτε σε τέτοιου είδους μαγαζιά, και το αστέρι του μαγαζιού ο φίλος μου ο *** (παρκαδόρος, ταξιθέτης, υποδοχή), όλα τα κάνει ο θεός! Αστέρι! Με έμαθε μετά από τόσες συχνές επισκέψεις, ευγενέστατος! Όσοι ενδιαφέρεστε να γίνετε θαμώνες του μαγαζιού, φροντίστε να γίνετε φίλοι του, κανένα δωράκι δεν βλάπτει και θα περάσετε ζάχαρη... Θα σας θυμάται και θα σας εξυπηρετεί πρόθυμα, τραπεζάκια, πληροφορίες για τις κυρίες! Από πάρκινγκ, εγώ προσωπικά πάντα βρίσκω! Στη Συγγρού είστε, όλο και κάπου θα βρείτε. το μαγαζί έχει αλλάξει εδώ και καιρό διακόσμηση και έχει γίνει πιο φιλικό στους επισκέπτες του! Όχι τέλειος αλλά αρκετά καλός σαν χώρος! Εξάλλου όλα τα ίδια χάλια είναι! Ποτά, εγώ προσωπικά ποτέ μου δεν πίνω μπύρα και έτσι ούτε και εδώ! Δεν έχει τύχει ποτέ τίποτα με τα ποτά! Από μουσική, αρκετά καλή, κυρίως ξένη με μερικές δόσεις ελληνικών κομματιών! RnB και House κατά κύριο λόγω. Από κορίτσια, το αφεντικό συνήθιζε να αλλάζει πολύ συχνά κάτι το οποίο ισχύει ακόμα και σήμερα αλλα όχι σε τόσο έντονο βαθμό όπως πριν που άλλαζαν άνα εβδομάδα! Αυτό είναι και αρνητικό αλλά και θετικό ταυτόχρονα! Θετικό διότι αλλαζουν οι φατσούλες και γίνετε ανανέωση οπότε πηγαίνεις με χαρά να δεις τι καινούριο έχει έρθει αλλά αρνητικό διότι οι καινούριες δεν ξέρουν τη δουλειά με αποτέλεσμα να σου τρώνε τα λεφτά χωρίς να σου κάνουν και πολλά! Οι χοροί στην πίστα είναι ξενέρωτοι όπως και στα περισσότερα και όχι full nude! Μόνο η Νικόλ (Ιπτάμενη Ολλανδή) κάνει χορό γυμνό στην πίστα με συμμετοχή πολλές φορές του κοινού! Οι χοροί των κοριτσιών συνηθισμένοι και δυστυχώς πρέπει να ξοδέψετε μέχρι να μάθετε ποιες κυρίες χορεύουν καλά και με λίγα λεφτά. Υπάρχουν κοπέλες μέσα που με 10Ε σε αφήνουν να πιάσεις τα πάντα, και από μέσα, σε αντίθεση με άλλες που ζητάνε 50Ε για να τις χαιδέψεις! Κορίτσια με 50Ε γαμάμε κοριτσόπουλα σαν και εσάς σε στούντιο, όχι και 50Ε για 10 λεπτά το πολύ που κάθεστε και απλά για σας το πιάσουμε, ούτε το κυλοτάκι δεν βγάζουν! Έλεος...! Έτσι συμβουλή, ανοιχτά μάτια, κρατάτε χρόνους και υπομονετικά διαλέξτε το κορίτσι της αρεσκείας σας! Μην βιαστείτε στους χορούς, θα χάσετε πολλά λεφτά σε κυρίες που δεν αξίζουν! Το prive στο μαγαζί δεν αξίζει μιας που είναι λίγες οι φραπαδιέρες και αυτές δεν κοιτιούνται. Με 50Ε γαμάμε... θυμηθείτε το... Από σόου, τα συνηθισμένα, ο Μάρκος με το μαρκούτσι και η Τζίνα η αρπάχτρα, οι πλιζ σίστερς και άλλο ένα ζευγάρι! Γενικά δεν αξίζει το θέαμα και θα το βαρεθείτε γρήγορα εάν πηγαίνετε συχνά. Τα ζευγάρια αυτά έχουν πάρει σβάρνα τα κωλάδικα της Συγγρού και εμφανίζονται σε όλα, πότε θα τους διώξουν επιτέλους? Μάλιστα η μία κυρία των σόου είναι και συνοδός από μεγάλο πρακτορείο του Λονδίνου. Θα βρείτε και άλλες κυρίες μέσα που προσφέρουν και άλλες υπηρεσίες, αλλά θέλει τρόπο η προσέγγιση! Το μαγάζι γενικά αξίζει την επίσκεψη σας και ίσως κολλήσετε και εσείς. Ροστεράκι με ονόματα κυριών καθώς και με στοιχεία για την κάθε μία σε επόμενη κριτική μου...!
Furby
Μέλος
Εγγραφή:
7 Δεκ 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
9
Likes:
0
Πόντοι:
16
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού