Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.6 160 10
Στριπτιτζάδικα 240110
Γενική βαθμολογία
 
5.3
Εμφάνιση κοριτσιών
 
7.0
Χορός κοριτσιών/shows (πίστα)
 
4.0
Χορός κοριτσιών (privé)
 
3.0
Χώρος
 
7.0
Μουσική
 
4.0
Ποιότητα ποτών
 
9.0
Εξυπηρέτηση προσωπικού
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
3.0
και ερωτω: ποιος ο αντικειμενικος λογος υπαρξης ενος κωλάδικου το 2010 στην αθηνα ?

μηπως να χορτασει τα ματακια μας με τις προσφερουσες καμπυλες ?
μηπως να μας χαλαρωσει και να καταφερει να μας παρει κανενα ευρω ?
μηπως να μας δωσει και καμια ''υπηρεσια'' μπας και ''λιγώσουμε'' ?
μηπως να μας παρασυρει στη λαγνεια και τον ερωτισμο ?
μηπως αυτο ?
μηπως εκεινο ?
μηπως το αλλο ?

μπαααα.. μην την ψαχνετε.. η απαντηση ειναι απλη και ειναι αλλη..

το καταστημα εχει βαλει σκοπο να μαθει τις ελλεινιδες να κανουν σεξ προσφεροντας τους το πρωτο μαθημα που πρεπει να παρει ενας αρχαριος. το μάτι !!
θα μου πειτε τί φταιει το μαγαζι που εχει ωραια ταμπελα και μαζευει τα ελλεινικα χαζομπαζόμουνα ? και θα σας πω οτι τιποτα δεν ειναι τυχαιο..

τί να λεμε τωρα για το καταστημα.... σε 3 επισκεψεις σε διαστημα μικροτερο των 10 ημερων, δεν καταφερε να μου παρει ουτε το 1/5 των ευρω απο αυτα που ειχα στο μυαλο μου πηγαινοντας. στην πραγματικοτητα, τη μια φορα καταφερε να μου παρει μονο την εισοδο.

στειρο σε ολα του, απο τη μουσικη που αν εβαζε best radio που κοπανάει και καλα τα βραδυα, θα γλιτωνε και το μεροκαματο του dj που δεν κανει ουτε για επαρχιακο πειρατικο ραδιοσταθμο, τις γκομενες που με στυλ αφραπαζ στο πρωτο 1,5 δευτερολεπτο της εμφανισης τους μπροστα σου, σου λενε ''παμε χορο'', τα γκαρσονια που κρατανε ημερα δευτερα τους καναπεδες για να τους βαλουν στον κωλο τους κλπ κλπ κλπ κλπ....

ροστερ που απο μερα σε μερα μπορει να διαφερει και κατα 85% μεταβάλλοντας τη συνολικη εμφανιση των τεμαχιων απο 7 σε 2 και τανάπαλλιν..

παιζουν και άλλα τραγελαφικα του τυπου..

- do you speak english ?
- no
- ok, bye !!!!!!

μη σας κουραζω αλλο, ειστε κι απο ξενυχτι..



πρεπει να επελθει μια ισσοροπια λοιπον και στις κριτικες που διαβαζω γιατί γελαω πολύ και με ακουν οι γειτονες..


υ.γ. 180 ατομα ΔΕΝ ειδα ποτέ..
υ.γ.2. πλε γαμιέσαι !
giorgospapa
Τιμημένος
Εγγραφή:
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα:
Κριτικές:
10
Likes:
39
Πόντοι:
2.157
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού