Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.2 5 10
Στριπτιτζάδικα 15026
Γενική βαθμολογία
 
5.2
Εμφάνιση κοριτσιών
 
7.0
Χορός κοριτσιών/shows (πίστα)
 
5.0
Χορός κοριτσιών (privé)
 
5.0
Χώρος
 
6.0
Μουσική
 
5.0
Ποιότητα ποτών
 
5.0
Εξυπηρέτηση προσωπικού
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
3.0
Κριτική για δύο επισκέψεις πριν κάποιους μήνες, επειδή κάποιοι ρωτούσαν στο νήμα για το μαγαζί αυτό μήπως βοηθήσω. Πέρασα πρώτη φορά βράδυ καθημερινής το καλοκαίρι με φίλο. Η είσοδος, η γκόμενα στην υποδοχή και η σκάλα προετοιμάζουν για πολυτέλειες αλλά καμία σχέση, ο χώρος είναι μικρός. Μικρή πίστα, λίγοι καναπέδες και μερικά τραπέζια. Είσοδος 10Ε. Το δωμάτιο για απλούς χορούς και πριβέ στο βάθος αντίθετα από την πίστα, άνετοι καναπέδες εκεί, το σημειώνω στα θετικά. Είχε καμιά 10ρια κοπέλες και μια μεγάλη παρέα 18ρηδες μέσα, οι κοπέλες δεν ήταν άσχημες αλλά δεν κινούνταν στα τραπέζια. Από show στην πίστα πίπες. Μου ήρθε μια όμορφη ουκρανέζα, ήθελα να την κεράσω κανένα ποτάκι αλλά δεν ήξερε σχεδόν καθόλου αγγλικά, την πήρα διπλό χορό (20Ε), μέτρια πράγματα, στο πριβέ μου είπε δεν έκανε τίποτα. Ρωτήσαμε και 1-2 άλλες, αν κατάλαβα καλά το πριβέ είναι σεμνό στο μαγαζί. Φύγαμε στο 40λεπτο. Μετά από 1,5 μήνα πέρασα απέξω τυχαία και επειδή είχα όρεξη για μια μπύρα είπα να δω μήπως άλλαξε κάτι. Παρόμοια κατάσταση, λίγοι πελάτες και αδιάφορη εικόνα, παρότι οι κοπέλες από άποψη εμφάνισης αξίζουν. Ήπια τη μπύρα στα γρήγορα και έφυγα στο 20λεπτο, δε θα ξαναπάω. Άνετο πάρκινγκ τριγύρω το βράδυ, γκαρσόνια ΟΚ. Προτείνεται μόνο για όσους μένουν στην περιοχή και θέλουν να πιούν ένα ποτό χαζεύοντας κανένα κώλο αντί να πάνε στη καφετέρια της γειτονιάς.

Ημερομηνία Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Νοεμβρίου 16, 2023
Spieler
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
5 Ιαν 2024
Μηνύματα:
Κριτικές:
19
Likes:
942
Πόντοι:
371
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 scola, Trifonbakatsoulias, LION-974 και 7 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
06 Απριλίου, 2024
Δεν είναι στη γειτονιά μου, και δεν πολυπίνω μπύρα, οπότε το αφήνω για κάτι άλλο.
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1