Λεπτομέρειες αξιολόγησης

5.7 16 10
Στριπτιτζάδικα 37212
Γενική βαθμολογία
 
6.9
Εμφάνιση κοριτσιών
 
6.0
Χορός κοριτσιών/shows (πίστα)
 
5.0
Χορός κοριτσιών (privé)
 
5.0
Χώρος
 
8.0
Μουσική
 
7.0
Ποιότητα ποτών
 
8.0
Εξυπηρέτηση προσωπικού
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Μετά από σχετικά πρόσφατη επίσκεψη του μαγαζιού και αφού δεν υπάρχει κάποια πρόσφατη κριτική, αποφάσισα να γράψω την εμπειρία μου για όποιον ενδιαφέρεται. Υποδοχή και προσωπικό ευγενέστατοι. Είσοδος 10 ευρώ με ποτό και ξεχωριστά ο χορός. Λάικ για τον Τόνυ Μοντάνα ο οποίος είναι ζωγραφισμένος στον τοίχο. Είσοδος νωρίς κατά τις 23:30. Πήγαμε με ένα φιλαράκι και μας έβαλαν στο καναπέ παρόλο που ήμασταν 2 άτομα και πήραμε μόνο ποτό. Πετύχαμε μια χορεύτρια να τρώει σάντουιτς σε ένα τραπέζι. Δεν είχε πολύ κόσμο και κυρίως έρχονταν μόνοι και τους έβαζαν και αυτούς στους καναπέδες. Χοροί στην πίστα μέτριοι. Ήρθε μια Αφρικανα και μου έπιανε τον πούτσο. Στην αρχή μου άρεσε, αλλά όταν της είπα ότι προς το παρόν θέλω απλά να κάτσω χωρίς χορό, έρχονταν στις γύρες που έκανε και έλεγε συνέχεια πάμε για χορό και σε μια φάση στάθηκε μπροστά μου και δεν έβλεπα τον χορό στην πίστα. Της λέω δεν βλέπω τον χορό και αυτή στεκόταν εκεί. Κάποιες απλά κάθονταν σε ένα τραπέζι και δεν έρχονταν. Άξιζε μόνο μια ξανθούλα Ρωσίδα/Ουκρανίδα, με τατουάζ ψαράκι στην πίσω όψη, η οποία τιμήθηκε και με χορό, όμως το δικό της φάουλ ήταν ότι φόραγε φόρεμα που αν και κοντό, θα προτιμούσα μόνο εσώρουχα. Γενικά υπήρχε μια νέκρα και δεν είδα την ζωντάνια που υπάρχει σε άλλα στριπ, να πηγαινοέρχεται ο σερβιτόρος, συνεχώς να βλέπεις να τριγυρνάνε χορεύτριες. Πιο πολύ συστήνεται για αυτούς που θέλουν να πιούν ένα ποτό και να χαζέψουν κώλους με ησυχία, χωρίς βαβούρα. Παράδοξο, αλλά παρόλο που η Συγγρού έχει τόσα στριπ, δεν υπάρχει κάποιο που μπορώ να ξεχωρίσω. Την αγάπη μου σε όλους.

Ημερομηνία Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Φεβρουαρίου 09, 2024
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
3 Σεπ 2023
Μηνύματα:
Κριτικές:
11
Likes:
2.313
Πόντοι:
496
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Johnny Red2, Yatoputso, james034 και 5 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού