Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.2 6 10
Στριπτιτζάδικα 20994
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση κοριτσιών
 
7.0
Χορός κοριτσιών/shows (πίστα)
 
7.0
Χορός κοριτσιών (privé)
 
7.0
Χώρος
 
7.0
Μουσική
 
7.0
Ποιότητα ποτών
 
7.0
Εξυπηρέτηση προσωπικού
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Επίσκεψη στο Elite, με τις καλύτερες εντυπώσεις. Ευγενική υποδοχή και υπέροχο προσωπικό. Χώρος ωραίος αν και μικρός. Επαγγελματικοί χοροί στην πίστα και sex show στο οποιο συχνά συμμετέχουν και εθελοντές από το κοινό. Είσοδος 10 ευρώ μαζί με ποτό και 1 χορό. Οι περισσότερες κοπέλες έρχονται από μόνες, αν και υπάρχουν κάποιες "σταρ" του μαγαζιού που αν δεν έρθεις ο ίδιος δεν πρόκειται να σε προσελκύσουν. Αυτές που έρχονται είναι πάντα χαμογελαστές, κάθονται πάνω σου και μπορείς να μιλήσεις έτσι με αυτές χωρίς να βιάζονται να φύγουν. Το χαρακτηριστικό του μαγαζιού που το διαφοροποιεί σε σχέση με τα υπόλοιπα, πάντα κατά την άποψη μου είναι ο χορός. Είναι σαν ένα μικρό sex show, καθώς η κοπέλα κάθεται πάνω σου, φωνάζει σαν να την γαμάς, μετά στήνεται στα 4, τρίβει τα βυζιά στο πούτσο και σε αφήνει να τα γλύψεις. Μια Βραζιλιάνα μάλιστα με έβαλε να ξαπλώσω σε όλο το καναπέ και κουνιόταν πάνω μου. Επίσης έχει αρκετή διάρκεια. Μουσική και dj καλοί. Για εμένα είναι μια καλή επιλογή αν θέλεις να πιείς ένα ποτό και να χαζέψεις τι παράγει κυρίως η Ουκρανία... Το μόνο αρνητικό το όχι και τόσο μεγάλο ρόστερ, ειδικά αν έχει πολύ κόσμο.

Ημερομηνία Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Φεβρουαρίου 10, 2024
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
3 Σεπ 2023
Μηνύματα:
Κριτικές:
11
Likes:
2.313
Πόντοι:
496
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Rokko28, STAVROS6969, ThE και 6 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού