Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.2 6 10
Στριπτιτζάδικα 20994
Γενική βαθμολογία
 
5.2
Εμφάνιση κοριτσιών
 
6.0
Χορός κοριτσιών/shows (πίστα)
 
1.0
Χορός κοριτσιών (privé)
 
4.0
Χώρος
 
8.0
Μουσική
 
7.0
Ποιότητα ποτών
 
7.0
Εξυπηρέτηση προσωπικού
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
3.0
Λίγο παλιά κριτική και μάλλον άχρηστη πλέον αλλά τη βάζω επειδή υπάρχουν λίγες από το μαγαζί αυτό, μια που γράφτηκα στο φόρουμ ας βοηθήσω λίγο, να μην εκμεταλλεύομαι μόνο τις πληροφορίες των άλλων. Επίσκεψη το καλοκαίρι, βράδυ καθημερινής, νομίζω αρχές Αυγούστου αλλά ίσως και τέλη Ιουλίου, δε θυμάμαι σίγουρα. Είχε 5-6 κοπέλες μέτριας και μετριοκαλής εμφάνισης, αλλά καμία εντυπωσιακή. Κάθομαι, κοιτάω τριγύρω, είχε καμιά 10ρια πελάτες , σχεδόν όλοι τουρίστες, πεθαμένο κλίμα και είμαι έτοιμος να φύγω χωρίς να πιώ τη μπύρα. Έρχεται μια συμπαθητική ελληνίδα (έτσι είπε και τα ελληνικά της ήταν άψογα οπότε μάλλον ήταν), μου πιάνει κουβέντα κανένα 10λεπτο, μπορεί και παραπάνω, χωρίς να ζητήσει ποτό. Τη ρωτάω γιατί δε γίνεται τίποτα στην πίστα και μου λεει οτι οι κοπέλες ανεβαίνουν μόνο αν έχει κόσμο, δηλαδή τις καθημερινές συνήθως όχι. Πολύ λογικό το στριπτιζάδικο να μην έχει καθόλου στριπτίζ, συγχαρητήρια. Ντράπηκα λίγο να φύγω έτσι χύμα και επειδή δε μου ζήτησε ποτό τόση ώρα την πήρα έναν απλό χορό (γίνεται σε δωμάτιο στο βάθος και δε σε βλέπουν) με την ελπίδα να είναι πολύ καλή και να προχωρήσουμε σε πριβέ. Μέτριος χορός, πλήρωσα 10 ευρώ και έφυγα. Δεν άξιζε το μαγαζί, κρίμα γιατί ο χώρος είναι ωραίος. Δίνω ένα ελαφρυντικό λόγω Αυγούστου που ως γνωστόν είναι νεκρός μήνας σχεδόν στα πάντα στην Αθήνα.

Ημερομηνία Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Αυγούστου 01, 2024
Spieler
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
5 Ιαν 2024
Μηνύματα:
Κριτικές:
19
Likes:
966
Πόντοι:
371
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 DirkDiggggler, xagnostos2006, John_282 και 3 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού