Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 83 10
Στριπτιτζάδικα 170656
Γενική βαθμολογία
 
5.3
Εμφάνιση κοριτσιών
 
7.0
Χορός κοριτσιών/shows (πίστα)
 
7.0
Χορός κοριτσιών (privé)
 
5.0
Χώρος
 
2.0
Μουσική
 
5.0
Ποιότητα ποτών
 
7.0
Εξυπηρέτηση προσωπικού
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
3.0
Πέρασμα με φίλο πριν μερικές μέρες λίγο μετά τις δύο το πρωί και πήραμε δύο μπύρες. Την ώρα που μπήκαμε είχε ένα sex show στη σκηνή. Ο σερβιτόρος ευγενικός. Συνεχείς οι χοροί στην πίστα. Πολλά πιτσιρίκια, εμείς που είμαστε λίγο πριν τα 40 ήμασταν από τους μεγαλύτερους. Υπάρχει νεανική ενέργεια στο χώρο και στην αρχή το μαγαζί μου έβγαλε συμπαθητικά vibes. Κυκλοφορούσαν μερικές ενδιαφέρουσες παρουσίες (μου έμεινε μία με ασιατικά χαρακτηριστικά), αλλά ο χώρος είχε τόση κάπνα που φύγαμε μετά από 20-25 λεπτά γιατί ο εξαερισμός ήταν ανύπαρκτος και η κατάσταση ανυπόφορη. Το 5 στο πριβέ συμβολικό, δε δοκιμάσαμε. Πιστεύω η πολιτική του μαγαζιού είναι να τραβάει κόσμο μέχρι τα 30 και δεν ενδιαφέρεται για μεγαλύτερες ηλικίες. Είχα ξαναπεράσει πριν 1-1,5 χρόνο και το θυμόμουν καλύτερο, νομίζω έχει πέσει.

Ημερομηνία Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιανουαρίου 10, 2024
Spieler
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
5 Ιαν 2024
Μηνύματα:
Κριτικές:
19
Likes:
964
Πόντοι:
371
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Lucifer_gr37, psolarmenistis-123, Random User 123 και 4 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
23 Ιανουαρίου, 2024
Κρίμα φίλε μου ένα μαγαζί να χάνει καλούς πελάτες λόγω μιας φθηνοδουλειάς στον εξαερισμό. Δείχνει έλλειψη οράματος από την πλευρά της διεύθυνσης του μαγαζιού...
review reaction 1 cheetahwasp
24 Ιανουαρίου, 2024
Είχα ανέβει και μια βόλτα Άθενς πιστεύω το Γκόλντεν είναι σε καλύτερη κατάσταση.. γενικά το χάλι με τα Στριπ δεν υπάρχει..οι καλές εποχές τελειωσαν
review reaction 1 Johnny Red2
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2