Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 21 10
Στριπτιτζάδικα 57818
Γενική βαθμολογία
 
5.4
Εμφάνιση κοριτσιών
 
5.0
Χορός κοριτσιών/shows (πίστα)
 
2.0
Χορός κοριτσιών (privé)
 
5.0
Χώρος
 
5.0
Μουσική
 
6.0
Ποιότητα ποτών
 
7.0
Εξυπηρέτηση προσωπικού
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Παλιά κριτική αλλά αυτές τις μέρες έχω κάποιο χρόνο να γράψω και εγώ λίγο. Επίσκεψη πριν λίγους μήνες, δε θυμάμαι αν ήταν Σεπτεμβριο ή αρχές Οκτωβρίου, κάπου εκεί τελοσπάντων. Πέρασμα βράδυ καθημερινής αφού πριν έτρωγα με φίλο στο Γκάζι που βιαζόταν να γυρίσει σπίτι και φεύγοντας είπα να μπω μόνος να τσεκάρω. Υποτονικό κλίμα, είχε 5-6 κοπέλες, οι 3-4 καλούτσικες, καμία τοπ. Γκαρσόνια ΟΚ, ποτά δεν πίνω σε τέτοια μέρη, πήρα μια μπύρα. Ήρθε μια Ρουμάνα ψηλή με κωλάρα και μέτρια μούρη και καλά ελληνικά, την κέρασα ένα ποτό (νομίζω 20 ευρώ), άραξε στον καναπέ, μου έλεγε ιστορίες από τη Ρουμανία ενώ της χαίδευα τον κώλο για κανένα μισάωρο, μπορεί και παραπάνω. Δε βιαζόταν καθόλου, άλλωστε το μαγαζί ήταν ψόφιο, 4-5 πελάτες είχε μέσα. Αφού τελείωσε το ποτό, μου έκανε πρόταση για πριβέ αλλά όταν τη ρώτησα τι προσφέρει μου είπε κάτι αοριστίες "θα περάσεις καλά", της ζήτησα να εξηγήσει, δε μου έλεγε, κατάλαβα ότι δε γαμιέται στο πριβέ και δεν προχώρησα. Όση ώρα χούφτωνα τη Ρουμάνα πρέπει να ανέβηκε μόνο μια κοπέλα για χωρό στην πίστα. Γενικά το μαγαζί αποπνέει μια παρακμή και θυμίζει λίγο κωλόμπαρο. Δε θα το πρότεινα εκτός αν κάποιος θέλει να πιεί μια μπύρα χαιδεύοντας φθηνά κανένα κώλο χωρίς μεγάλες απαιτήσεις. Εννοείται δε ξέρω αν κάθονται όλες τόση ώρα, μάλλον έτυχε επειδή το μαγαζί δεν είχε κόσμο ή είχε διάθεση για κουβέντα η Ρουμάνα. Το 5 στο πριβέ συμβολικό, δε δοκίμασα.

Ημερομηνία Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Σεπτεμβρίου 15, 2023
Spieler
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
5 Ιαν 2024
Μηνύματα:
Κριτικές:
19
Likes:
1.029
Πόντοι:
371
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 2 review reaction 1 Golemis, Johnny Red2, Yatoputso και 2 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
11 Ιανουαρίου, 2024
Έδωσες 20 ευρώ για χαιδεμα κώλου και το λες φθηνό. Όταν στην Αθήνα γάμος με 10 κ 20 ευρώ;
review reaction 1 Johnny Red2
12 Ιανουαρίου, 2024
Φθηνό με κριτήριο ότι με το απλό ποτό που είναι αναγνωριστικό για να δεις αν θα μπεις για πριβέ συνήθως οι στρίπερ κάθονται 15-20 λεπτά. Αυτή έκατσε πάνω από μισάωρο. Δεν έχει νόημα να συγκρίνεις το στριπ με μπουρδέλο, είναι διαφορετικοί χώροι.
review reaction 2 Johnny Red2
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2