Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.2 57 10
Στριπτιτζάδικα 137052
Γενική βαθμολογία
 
1.9
Εμφάνιση κοριτσιών
 
2.0
Χορός κοριτσιών/shows (πίστα)
 
1.0
Χορός κοριτσιών (privé)
 
7.0
Χώρος
 
1.0
Μουσική
 
1.0
Ποιότητα ποτών
 
1.0
Εξυπηρέτηση προσωπικού
 
1.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
1.0
Καλημέρα λόγω απουσίας των γυναικών μας μαζί με ένα καλό μου φίλο Είπαμε να θυμηθούμε τα παλιά.
Μετά από ένα χαλαρό ποτάκι ξεκινήσαμε από χαλαρά Περιστέρι Όπου έγινε μία πολύ value-for-money κατάθεση σε ένα cougar με ωραίο σχετικά σώμα που πρόσφερε στην μπριζόλα του" τα πάντα όλα"συνεχίσαμε La Luna που φύγαμε αμέσως και μετά κάναμε τη μαλάκια να παμε στο FBI.
Ελάχιστοι πελάτες κάτι ξέμπαρκοι τουρίστες γκόμενες όλες Άραχτες στους μέσα πάγκους παίζανε με τα κινητά τους ένας κατ'ευφημισμόν σερβιτόρος παύλα υπεύθυνος παύλα ο τύπος ότι να ναι πήρε το μικρόφωνο και έκανε μαλακίες η πίστα μόνιμα κενή από κοπέλες ζητημα να να ανέβηκαν μία δύο με πολύ αδιάφορους χορούς. Και εκεί που είχα βαρεθεί και έλεγα στο φιλαράκι μου να φύγουμε ο μ****** ερωτεύτηκε. Τι να κάνω και εγώ κάτσαμε λίγο κέρασα με κάνα-δυο ποτά μετά ήθελα να ανέβει πάνω όροφο για μεγάλο πριβέ τον ακολουθήσα και εγώ με μία αρμένισσα που εμφανισιακά Δεν τρελάθηκα αλλά μου σέρβιρε μία πολύ καλή μπριζόλα που παρά την αλμυρή τιμή την Ευχαριστήθηκα.
Ο φίλος μου είχε κατέβει νωρίτερα κάτω το ξενέρωμα συνεχιζόταν οπότε την κάναμε .
Πήραμε δύο βρώμικα και τον πήγα σπίτι του.
Συμπερασματικά για εμένα το μαγαζί έχει απαξιωθεί στο τελευταίο στάδιο και είναι για λουκέτο
Η βαθμολογία στη σχέση αξίας /κόστους αφορά τις υπηρεσίες του μαγαζιού .
Η μπριζόλα που σερβιρίστηκε ήταν 6 με 7 σε σχέση με την τιμή για να μην είμαι άδικος με την κοπέλα που έπαιξε δυνατά

Ημερομηνία Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Αυγούστου 01, 2023
Analripper
Ανώτερος
Εγγραφή:
23 Μαϊ 2023
Μηνύματα:
Κριτικές:
54
Likes:
2.719
Πόντοι:
7.180
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 SKEF, anthotypos, xagnostos2006 και 4 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
01 Αυγούστου, 2023
Αυτά κάνετε βρε όταν λείπουν οι γυναίκες σας; τα τσ τσ
06 Αυγούστου, 2023
Αυτός ο σερβιτόρος που είπες μήπως είναι ένας αλλοδαπός που χορεύει και κάνει διάφορα καραγκιοζιλικια στους καναπέδες και που την πέφτει από οικονομικό κόμπλεξ σε Ελληνες (εφόσον τον συνδράμει και καμιά στριπτιτζου βέβαια αρνούμενη χορό και κοροϊδεύοντας) και μετά τρέχει το μισό μαγαζί πανικόβλητο να κουκουλωσει το συμβάν για να μην χάσουν πελατεία γιατί οι καιροί είναι γενικά δύσκολοι; Και μετά είναι από πάνω και Τσαμπίκας και θρασύς; Περαστικά τους που τους σέρνει από την μύτη ένας χαζός και τους δημιουργεί προβλήματα, τι να πω πια;
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2