Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.6 160 10
Στριπτιτζάδικα 239436
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση κοριτσιών
 
7.0
Χορός κοριτσιών/shows (πίστα)
 
7.0
Χορός κοριτσιών (privé)
 
7.0
Χώρος
 
7.0
Μουσική
 
7.0
Ποιότητα ποτών
 
7.0
Εξυπηρέτηση προσωπικού
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Μετά από βραδυνή έξοδο με φίλο , όπως κατεβαίναμε την Συγγρού έριξε την ιδέα για στριπτιζάδικο αφού είχαμε πολλά χρόνια να πάμε. Διαλέξαμε το συγκεκριμένο γιατί τελευταία φορά είχα περάσει καλά. Είσοδο 10 ευρώ το άτομο αλλά μέσα μας ζήτησαν άλλα 10 γιατί πήραμε σπέσιαλ ποτό . Το θεωρώ ακριβό το 15άρι για ποτό. Το μαγαζί δεν ήταν γεμάτο, καθότι Πέμπτη και η ωρα 03:30. Κορίτσια πολλά, δεν είδα κάτι εντυπωσιακό όπως παλιά. Οι χοροί ξεκινούν από 10 ευρώ και φθάνουν 50 ευρώ για το πριβέ που δεν ξέρω και τι ακριβώς περιλαμβάνει. Είχε live sex επί σκηνής από έναν τουμπανιασμένο τύπο που γάμησε μια κορασίδα σε διάφορες στάσεις. Χορό στην πίστα από κοπέλες δεν είδαμε στην μία ώρα σχεδόν που μείναμε. Ήρθαν δυο τρεις κοπέλες στον καθένα, δεν συγκράτησα ονόματα εκτός από την Μισέλ της οποίας της έκανα πλάκα λέγοντάς της ότι είναι γαλλικό όνομα και αυτή είναι ρωσίδα. Την πήρα και για ένα απλό χορό και τίποτα άλλο. Έχω χάσει επαφή με τα συγκεκριμένα μαγαζιά καθώς όπως είπα είχα να πάω μια δεκετία , μπορεί και παραπάνω. Θυμάμαι όμως παλιά οι χοροί σε έκαναν τούρμπο από τα τριψίματα της κοπέλας και χθες ήταν πολύ λάιτ. Πεταμένα λεφτά νομίζω ότι είναι. Στο συν ότι έχει δικό τους πάρκινγκ για το αυτοκίνητό σου.

Ημερομηνία Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουλίου 13, 2023
Milfomaniac
Ανώτατος
Εγγραφή:
11 Νοε 2022
Μηνύματα:
Κριτικές:
129
Likes:
16.313
Πόντοι:
19.306
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 GLOCK19, xagnostos2006, koutavoulias και 3 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού