Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.6 115 10
Στριπτιτζάδικα 164650
Γενική βαθμολογία
 
5.8
Εμφάνιση κοριτσιών
 
7.0
Χορός κοριτσιών/shows (πίστα)
 
4.0
Χορός κοριτσιών (privé)
 
6.0
Χώρος
 
6.0
Μουσική
 
5.0
Ποιότητα ποτών
 
5.0
Εξυπηρέτηση προσωπικού
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Καθημερινή θα πει κανεία αλλά ένιωσα κάτι να γαργαλάει το λαιμό μου, οπερ και κατάλαβα ότι δεν ήταν κάτι άλλο από το κάτω κεφάλι....
Ειχα παραμελήσει για λίγο καιρό το άθλημα οπότε μου έκανε παράπονα!!!

Πάω, το λοιπός, και ένιωσα αμέσως άρχοντας...
Βλέπω δεξιά, αριστερά και αμέσως αντιλαμβάνομαι ότι υπάρχει μόνο ένας συναγωνιστής ακόμα στο χώρο.
"Όλο το μαγαζί για πάρτυ μας ρε ψηλέ" λέω με ένα βλέμα στον φίλο και συνταξιδιώτη στον αγώνα της ακολασίας.

Αλλά ας μπούμε στο ψητό,

Τα κορίτσια αρχίσανε αμέσως να έρχονται. Με ρωτάγανε για "ποτό κεράσει" όμως εγώ είχα πάει εκεί να γνωρίσω ένα νέο μέρος και ήθελα να μην αναλοθώ σε μία συγκεκριμένη, την οποία δεν είχα ξανασυναντήσει κιόλας, άρα ήταν πολύ πιθανό να μην υπήρχε και χημεία (προσοχή συναγωνιστές... το ότι είναι υπέρκαυλο και σηκώνει και τους πύραυλους του Ελον Μασκ που θα εξερευνήσουν τον Άρη εμφανισιακά, δε σημαίνει ότι το κατέχει κιόλας το άθλημα... πειραματιστείτε άφοβα ειδικά σε μαγαζιά με μικρό αντίτιμο)

Και έτσι έγινε. Πέρασα μία γύρα από απλούς χωρούς σε όλες (7-8 κοπέλες νομίζω ήταν) και αργότερα επένδυσα εκεί που θεώρισα ότ μου ταίριαζε η χημεία.

Εν κατακλείδι, η βραδιά πέρασε γρήγορα και πανέμορφα. Δεν κατάλαβα για πότε πέρασε η ώρα.

Ημερομηνία Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουνίου 14, 2023
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
26 Φεβ 2022
Μηνύματα:
Κριτικές:
5
Likes:
81
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 STAVROS6969, Rokko28, Beast of Burden και 3 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
18 Ιουνίου, 2023
Δώσε και μια περιγραφή στο ρόστερ αν μπορείς
30 Ιουνίου, 2023
Από ποικιλία είχε τα πάντα.

Νεαρά μωράκια (3 τον αριθμό) αλλά και μέτριες (πιο έμπειρες όμως) καταστάσεις. Είχε και καναδυο παλιά καράβια που είναι μόνο εμπειρία αλλά είναι για γεναιους από άποψη εμφάνισης.

Μπορούσες όμως να βρεις για όλα τα γούστα. Από γεματουτσικα μέχρι πιπινια.
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2