Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 83 10
Στριπτιτζάδικα 171143
Γενική βαθμολογία
 
5.2
Εμφάνιση κοριτσιών
 
6.0
Χορός κοριτσιών/shows (πίστα)
 
5.0
Χορός κοριτσιών (privé)
 
5.0
Χώρος
 
5.0
Μουσική
 
5.0
Ποιότητα ποτών
 
5.0
Εξυπηρέτηση προσωπικού
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Επίσκεψη στο κατάστημα μιας και κάπου διάβασα, ότι είχε βελτιωθεί σε σχέση με την άλλη φορά που είχα πάει. Καινούργιο κόλπο ότι ανοίγουν μετά τις 12:30 και αν πάτε πιο νωρίς θα το βρείτε κλειστό. Εγώ πήγα κατά τις 1 παρά οι χοροί ξεκίνησαν στις 1 ακριβώς. Η κοπέλα στην υποδοχή δεν μου ζήτησε το κουπόνι, όταν κάθισα ο σερβιτόρος μου ζήτησε το κουπόνι και αναγκάστηκα να σηκωθώ από το τραπέζι, να βγω έξω και να το δώσω στην κοπέλα. Ταλαιπωρία χωρίς λόγο δηλαδή. Τουλάχιστον κάθισα σε καλή θέση και μου έφεραν και συνοδευτικό με την μπύρα. Το ροστερ είναι επιπέδου τοπικού πρωταθλήματος. Εκτός από την γνωστή Εβελίνα, μια άλλη με ράστα και παρόμοιο σώμα και ένα ξανθό σλάβικο μιλφ όλες οι υπόλοιπες αδιάφορες. Οι περισσότερες Ουκρανές κάποιες πιτσιρίκια με εντελώς πλακε σώμα. Το ίδιο σοου στην πίστα με την Εβελίνα και τις υπόλοιπες να ρουφάνε κάτι πλαστικές πουτσες και μετά να γυρνάνε τα τραπέζια δήθεν ότι τσιμπουκώνουν τους πελάτες. Όσο κάθισα στο τραπέζι ήρθαν 2 για χορό. Πήρα μια μελαχροινή πεταχτούλα για χορό. Και σε εμένα και στους διπλανούς μου ζήτημα να ήρθαν μια άντε δυο κοπέλες. Φαίνεται το έχουν σύστημα ή να συννενοείσαι με το γκαρσόνι να στην φέρνει είτε τα γκαρσόνια να τους δείχνουν σε ποιον να πάνε για χορό.

Ημερομηνία Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουνίου 10, 2023
cervantes
Ανώτατος
Εγγραφή:
5 Σεπ 2007
Μηνύματα:
Κριτικές:
185
Likes:
4.072
Πόντοι:
14.175
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Yatoputso, lavro, ThE και 2 άλλα μέλη

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
11 Ιουνίου, 2023
Μαύρο χάλι το μαγαζί..
review reaction 1 psolarmenistis-123
11 Ιουνίου, 2023
Παίχτες τοπικου με υφος Μαραντόνα ?
V
Vagra7
review reaction 3 Bartender 74, Υπουργός
20 Ιουλίου, 2023
Το Golden strip εχει απο της καλύτερες τιμες στην αγορα τον strip και πολλές κοπέλες ειναι και καλύτερες στους χορους και στην εμφανιση απο πολλά αλλά της ΣΥΓΓΡΟΥ για αυτη την εποχη.Τωρα τελευταία εφερε και δυο καινούργιες Ουκρανές.
E
Erikospetilon
20 Ιουλίου, 2023
Παντος ο κοσμος δειχνει να το προτιμαει και την Παρασκευη και το Σαβατο δεν πεφτει καρφιτσα!1
E
Erikospetilon
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4