Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.8 142 10
Στριπτιτζάδικα 201685
Γενική βαθμολογία
 
7.8
Εμφάνιση κοριτσιών
 
9.0
Χορός κοριτσιών/shows (πίστα)
 
7.0
Χορός κοριτσιών (privé)
 
7.0
Χώρος
 
9.0
Μουσική
 
9.0
Ποιότητα ποτών
 
6.0
Εξυπηρέτηση προσωπικού
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Η προηγούμενη επίσκεψη ήταν μέσα στον Δεκέμβριο. Σκεφτόμουνα να πάω γιατί πήρε το αυτί μου για κάτι προσφορές που έβαλαν μόνο για Μάιο . Τη παρασκευή το έφεραν τα πράγματα έτσι και καταλήξαμε κατά τις 1 με ένα φίλο στο μαγαζί. Από τα λεγόμενα του DJ Βασίλη υπήρχαν 23 ή 25 κορίτσια και είδα όντως αρκετές νέες φάτσες. Ακόμα υπάρχουν αυτές που απλά κάθονται και δεν σηκώνονται να κάνουν βήμα, πήγαιναν και τις ρώταγαν οι πελάτες να πάνε για χορούς. Το μαγαζί όμως γέμισε και αναγκάστηκαν να σηκωθούν ώστε να κάτσουν οι πελάτες. Sorry κιόλας κορίτσια....
Οι χοροί στη σκηνή ήταν πιο συχνοί από τα τελευταία δεδομένα, καλό αυτό. Δοκίμασα 3 νέα κορίτσια (στα ονόματα δεν είμαι καλός, θέλω 2-3 φορές) και ήταν μια χαρά σε χρόνο και χορούς. Η βραδιά έκλεισε με Κατερίνα (παλιά αξία). Την είχαν πιάσει σε ένα τραπέζι μπάτσελορ και όταν έφυγαν, ήρθε στο τραπέζι μας. Αφού τα είπαμε λίγο μετά από καιρό και καθώς μου τριβόταν όλη την ώρα και είχα γίνει πέτρα, φύγαμε για 1 χορό διάρκειας κοντά στο 10λεπτο και αυτό απλά κλείδωσε το πριβέ σαν συνέχεια για να αδειάσω (βόλεψε και η προσφορά).

Εν κατακλείδι, είχα μια θετική γνώμη για τη βραδιά, υπήρχαν νέες φάτσες και είδα τον διάολο Εύα :kiss-mark: οπότε θα ξαναπάω μέσα στο μήνα σίγουρα.

Ημερομηνία Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαΐου 12, 2023
gmele
Μέλος
Εγγραφή:
18 Ιουλ 2020
Μηνύματα:
Κριτικές:
6
Likes:
83
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 John_282, mad max2, james034 και 3 άλλα μέλη

Σχόλια

7 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 7
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
16 Μαΐου, 2023
Ρίξε ένα ίνφο για την προσφορά τι παίζει. Κάτι για vip members είδα και δεν ασχολήθηκα.
17 Μαΐου, 2023
@rokko28 οι προσφορές που έχουν βάλει για τον μήνα Μάιο είναι: 3 χοροί (κάρτες) για 10€ και 2 πριβέ (κάρτες) για 50€. Αυτά ισχύουν όλες τις μέρες.
review reaction 1 Rokko28
18 Μαΐου, 2023
Ναι ρε κουκλε το βλέπω αυτό, αλλά τί θέλει γιατί κάτι έλεγε για vip members, ή απλά πας στο ταμείο και του λες πιάσε μια προσφορά για πριβέ και τσάκω ενα 50ρικο?
19 Μαΐου, 2023
@rokko28 απλά πας ταμείο και τα ζητάς
review reaction 1 Rokko28
25 Μαΐου, 2023
Eva? Παιζει να εχεις Insta?
02 Ιουλίου, 2023
Ξέρεις αν δουλεύει ακόμα η Εύα εκεί;
Σάββατο που πήγα έλειπε.
05 Ιουλίου, 2023
@Jason Lee Son , πιθανότατα έφυγε σε κάποιο νησί (ίσως Ρόδο) για καλοκαίρι όπως πέρυσι (Κρήτη).
7 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 7