Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 410 10
Sex Studio 567681
Γενική βαθμολογία
 
4.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
4.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
4.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
4.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
4.0
Καλημερας σας.....Γραφω αυτην την κριτικη διοτι μετα απο αρκετο καιρο οι υπηρεσιες αυτης της γυναικας αλλαξαν προς το χειροτερο...Μαλακία,πηγα στο γνωστο μεροσ ,το deluxe βραδυ κατα τις 11 με ωραια διαθεση για να κανω σεξ με την αννα μαρια αφου αλλες φορες ειχα περασει καλα μαζι της....περιμενα κι μετα απο λιγο εμφανιστηκε....ηταν καπως πεσμενη κι ελεγα οτι μου φανηκε αλλα δεν περιπενα το τι θα επακολουθουσεΧμμμ;
Ανεβηκα στο δωματιο 2 κι περιμενα....ηρθε λοιπον η περιπτωση μετα απο κανα 10 λεπτο και ενω ημουν θετικος απεναντι της αυτη ειχε ξινα μουτρα...,λεω στο εαυτο μου να της εκανα κατι αποκλειεται κατι-κατι αλλο συμβαινει...Χμμμ;μου φορεσε την καποτα και αρχισε να μου τσιμπουκωνει τον πουτσο αγρια σαν να ηθελε να με τελειωσει γρηγορα...Ειχα αρχισει να εκνευριζομαιΘυμός,της λεω σταματα κι αυτη χωρις να της πω τι θα κανει με καβαλησε κι αρχισε να χοροπηδαει πανω στον πουτσο μου τελειωνοντας με σε 3 λεπτα....Ειχαμε ακομη 8 λεπτα στο απλο προγραμμα...
"Αρχισα να την ρωταω τι εχει και ειναι ετσι κτλ....Αυτη με μουτρα μου λεει:"ξερεις μεσα στους επομενους εξι μηνες θα σταματησω να δουλευω,,γιατι εβγαλα και βγαζω πολλα λεφτα,,και βαρεθηκα να χω τον καθε μαλακα απο πανω μου...κι εχω πολλους φιλους...:Money Mouth,,αρχισα να αισθανομαι περιεργα κι αρχισα να εκνευριζομαι ακομη περισσοτερο αλλα ημουν ψυχραιμος..."Της λεω καλα τα τοσα 50 ευρα που σκαει ο καθενας μας εδω μεσα για σενα ειναι μαλακας τοσα χρονια???""Απαντα εκεινη "δεν με ενδιαφερει" με ενα υπεροπτικο υφος....Αιθανομενος αδικημενος καθως κι για αλλους συναγωνιστες,,της απαντησα ψυχραιμος οτι"αληθεια ποσους φιλους εχεις που σε σκεφτονται με το κατω κεφαλι κι ποσους με το πανω???".εκει δεν μου απαντησε,,παρα με χαιρετησε κι εφυγε...Εφυγα απο το στουντιο κι βλαστημουσα που το 50 ευρω μου δεν το κατεθεσα σε καποια αλλη κοπελαΚεφάλι σε τοίχο!
Συναγωνιστες προβληματιστειτε εντονα οσοι εχετε τιμησει με τα λεφτα και την πουτσα σας αυτη την κοπελα...οπωσ κι εγω με τα 50 ευρα μου...
Εγω προσωπικα καταλαβα οτι ψωνιστηκε για τα καλα η κοπελια και αυτα πο ακουγονται κατα καιρους οτι την χρυση θεση την παιρνει η αννα μαρια κτλ δεν ισχυουν οταν βλεπω τετοια διφορουμενη συμπεριφορα....Κεφάλι σε τοίχο!Λοιπον υπαρχουν κι αλλες κοπελες να τιμησουμε με τα 50 ευρα μας που εχουν πραγματικα πιο μεγαλη αναγκη.....σκεφτειτε το....Ματάκι

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιανουαρίου 18, 2019
Όνομα κοπέλας
Άννα Μαρία
Μέλος
Εγγραφή:
6 Ιουλ 2016
Μηνύματα:
Κριτικές:
3
Likes:
64
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Studio Deluxe, Best of, thalasolikos37 και 5 άλλα μέλη

Σχόλια

18 αποτελέσματα - εμφανίζονται 11 - 18
1 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
22 Ιανουαρίου, 2019
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Η Άννα Μαρία δεν είναι και καλά καλή είναι σωστή επαγγελματίας που φροντίζει Ο κάθε πελάτης να περνάει όμορφα και άνετα μαζί της αυτό όμως δεν εξαρτάται μόνο από την Άννα Μαρία αν πας με την κοπέλα και με τη συμπεριφορά σου δε τη σέβεσαι δεν ξέρω τι μπορεί να της είχες κάνει και να σου μιλήσει Έτσι αλλά την Άννα Μαρία την ξέρω και την επισκέπτομαι καιρό και ποτέ μα ποτέ δεν μου έχει φερθεί άσχημα γιατί είμαι πάντα πεντακάθαρος και πάντα τη σέβομαι και την προσέχω σε ότι κάνουμε γι αυτό και μου το ανταποδίδει οπότε για αναρωτησου λιγάκι Μήπως κάποια φορά που βρεθήκατε της έκανες κάτι άσχημο της μίλησες απότομα για την καθαριότητα εσύ ξέρεις αν ήσουν καθαρός όταν πήγες μαζί της δε μπορώ να ξέρω εγώ πάντως όλο αυτό που λες για την Αννα-Μαρια εμένα μου φαίνεται πολύ παράξενο όσο για τα υπόλοιπα κορίτσια που λες ότι έχουν ψυχολογικά επειδή Είναι η Αννα-Μαρια μαζί στη βάρδια δε συμφωνώ γιατί κάθε κοπέλα τον πελάτη τον κερδίζει με τη συμπεριφορά της και τις υπηρεσίες της οπότε δεν φταίει η Άννα Μαρία εμείς την επιλέγουμε δεν έχω τίποτα μαζί σου δεν σε ξέρω καν αλλά πιστεύω είναι πολύ προσβλητικός Ο τρόπος που μιλάς για εκεινη και πάλι είναι γνώμη σου εγώ πάντως διαφωνώ απόλυτα μαζί σου Αετιδεα
22 Ιανουαρίου, 2019
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Αγαπητέ όλοι έχουν κακές στιγμές τώρα πως σου ξηγιεται εσένα αλλού παπά ευαγγέλιο.αν δεν μπορεί η τις έχεις κάνει κάτι κάποιος πελάτης καλύτερα να μην τον δεχτεί παρά να κάθεται και να λέει μαλακίες.εσυ μπορεί να είσαι σπέσιαλ πελατακι.και σιγά την καθαριότητα που έχουν ένα λεπτό ντουζακι φουλ Κολωνία και ετοιμες να ξαπλώσει και ο επόμενος μαλακας όπως είπε στον συναγωνιστή.μακαρι να ήταν κακή στιγμή για την γκόμενα και μια παρένθεση.
R
Rnb
22 Ιανουαρίου, 2019
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Δυστυχως sexywalker η αληθεια ειναι οτι ειμαι πεντακαθαροσ μεχρι αηδιας και ειμαι ξυρισμενοσ παντου....μεχρι και δωρο της ειχα κανει...και οσες φορες πηγα μαζι της ημουν κυριος και ουτε της φερθηκα ποτε ασκημα....ειμαι ειλικρινης μεχρι αηδιας....Αμα της ειχα απαιτησει και της φερομουν ασκημα εκει να βλεπα πως θα αντιδρουσε....φαντασου ομως οτι φερθηκε ετσι....εν πασει περιπτωση ναι ειμαι πολυ προσβλητικος γιατι η αληθεια ποναει ενω τα ψεμματα πρεπει να αλληλοσυνδεονται μεταξυ τους για να φαινοται αληθινα.....και ουτε με ενδιαφερει αν θα τησ το πεισ...τωρα γινομαι σκληρος...αρκετα φραγκα εφαγε απο τισ αλλεσ κοπελεσ κι απο εμας.....καιρος να αποτραβηχτει....
22 Ιανουαρίου, 2019
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Αγαπητέ συναγωνιστή Rnb σίγουρα όλοι έχουμε τις κακές στιγμές μάς και οι κοπέλες και εμείς αλλά δεν είναι αυτό το στυλ της συγκεκριμένης κοπέλας δεν είναι ότι είμαι σπέσιαλ πελατακι πίστεψε με είναι πολύ σπάνιο να μην εκτιμήσουν οι κοπέλες αυτού του επαγγέλματος την ευγένεια και την καλή συμπεριφορά γιατί κάθε μέρα βλέπουν κάθε λογής ανθρώπους και δυστυχώς οι περισσότεροι δεν έχουν καλή συμπεριφορά αν πάλι πραγματικά είσαι κύριος με τα όλα σου αλλά και πάλι η κοπέλα που θα βρεθείς σου φερθεί άσχημα έπεσες σε κακιά γυναίκα η Αννα-Μαρια δεν είναι τέτοια αλλά όπως είπα και πριν Ο καθένας έχει την άποψη του αλλά να είμαστε δίκαιοι
23 Ιανουαρίου, 2019
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

ΑΕΤΙΔΕΑ δεν έχω καμία δουλειά να της το πω είτε σε ενδιαφέρει είτε όχι εγώ σου τα είπα όλα αυτά γιατί ξέρω ότι δεν είναι το στυλ της αυτό από εκει και πέρα δεν έχω να πω κάτι άλλο αλλά απλά ήθελα να σε ρωτήσω από εκει και πέρα εσύ ξέρεις
23 Ιανουαρίου, 2019
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Απλά πιστεύω πως για να σε ψήσουν να κάνεις αυτή την δουλειά πρέπει να είσαι ηλίθια και πάνω στα μέτρα τις απλά ξέχασε το καλό σοσιαλ που έχει και είπε τι πιστεύει πραγματικά για εμάς που είμαστε πελάτες τις.το οποίο δεν με πειράζει το τι πιστεύει για έμας. αρκεί να στήνει καλά το κωλαρακι τις να το ξεσκιζουμε όσο συνεχίζει να δουλεύει.
R
Rnb
24 Ιανουαρίου, 2019
Μαγκες δεν χρειαζεται να δωσουμε περετερο συνεχεια στο θεμα αξια δινουμε οσο γραφουμε.απλα μην ξεχναμε οτι ο μοναδικος τροπος επικοινωνιας με τα κοριτσια εκει ειναι το χρημα.ο συναγωνιστης αετιδας μας μετεφερε την εμπειρια του. οποιος πιστευει οτι δεν θα συμβει το ιδιο σε αυτον μπορει να παει να δοκιμασει και να μας γραψει την κριτικη του παντως οσες κριτικες εχω διαβασει μεχρι τωρα εδω εχουν ακριβη περιγραφη στο τι συμβαινει με τα κοριτσια στο δωματιο.απο δικη μου εμπειρια δεν καθονται δευτερολεπτο παραπανω στο δωματιο απο αυτο που εχεις πληρωσει φραγκοφονιαδες τις εχουν κανει χαχαχα.
BO
Best of
27 Φεβρουαρίου, 2021
Επειδή μου έκανε εντύπωση η ανάρτηση θα μεταφέρω την εμπειρία μου μαζί της.
Παίζει με τη συγκεκριμένη να είχα την καλύτερη εμπειρία στα studio, και στις υπηρεσίες αλλά και από θέμα επικοινωνίας. Ο φίλος μου μια φορά που περίμενε απ' έξω μου λέει ρε φίλε πόση ώρα το κάνατε??? Μια άλλη φορά θυμάμαι την είχα δει λίγο χαλασμένη και μου είχε εξηγήσει ότι έπεφτε πολύ ζήλια (από τις άλλες κοπέλες προφανώς εννοούσε στο studio). Και λογικό όταν πηγαίνεις και σου μένει αξέχαστη. Τι να κάνουμε. Κάποιες είναι καλύτερες. Κάποιες άλλες πηγαίνουμε και μας βγαίνουν φόλες. Η συγκεκριμένη έχει και ένα πολύ όμορφο πακέτο, αν και αυτό το έχουν και άλλες αλλά δεν αρκεί από μόνο του αυτό, ίσα ίσα αν η συμπεριφορά είναι απαράδεκτη μας βγαίνει μάλιστα και ξινό.
Τελευταίο που θα πω για να δείξω πόσο σωστή συμπεριφορά είχε (προσποιητή ή όχι δε με νοιάζει):
Περίμενα πάρα πολύ εκείνη την ημέρα στο δωμάτιο (παίζει και 1 ώρα) λόγω της κλασικής ζήτησης που έχει και όταν μπήκε, μου μίλησε με ένα ύφος απολογητικό και μου είπε "πραγματικά στο λέω από καρδιάς, ποτέ μην περιμένεις τόσο για μια γυναίκα", μου ζήτησε συγγνώμη και φυσικά έδωσε τον καλύτερό της εαυτό όπως πάντα, και στο τέλος πάντα μια όμορφη κουβέντα. Αυτό είναι ρε φίλε. Έχουμε και τις καραντίνες πλέον και λείπουν τέτοια κορίτσια...
18 αποτελέσματα - εμφανίζονται 11 - 18
1 2