Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 409 10
Sex Studio 565425
Γενική βαθμολογία
 
4.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
4.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
4.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
4.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
4.0
Καλημερας σας.....Γραφω αυτην την κριτικη διοτι μετα απο αρκετο καιρο οι υπηρεσιες αυτης της γυναικας αλλαξαν προς το χειροτερο...Μαλακία,πηγα στο γνωστο μεροσ ,το deluxe βραδυ κατα τις 11 με ωραια διαθεση για να κανω σεξ με την αννα μαρια αφου αλλες φορες ειχα περασει καλα μαζι της....περιμενα κι μετα απο λιγο εμφανιστηκε....ηταν καπως πεσμενη κι ελεγα οτι μου φανηκε αλλα δεν περιπενα το τι θα επακολουθουσεΧμμμ;
Ανεβηκα στο δωματιο 2 κι περιμενα....ηρθε λοιπον η περιπτωση μετα απο κανα 10 λεπτο και ενω ημουν θετικος απεναντι της αυτη ειχε ξινα μουτρα...,λεω στο εαυτο μου να της εκανα κατι αποκλειεται κατι-κατι αλλο συμβαινει...Χμμμ;μου φορεσε την καποτα και αρχισε να μου τσιμπουκωνει τον πουτσο αγρια σαν να ηθελε να με τελειωσει γρηγορα...Ειχα αρχισει να εκνευριζομαιΘυμός,της λεω σταματα κι αυτη χωρις να της πω τι θα κανει με καβαλησε κι αρχισε να χοροπηδαει πανω στον πουτσο μου τελειωνοντας με σε 3 λεπτα....Ειχαμε ακομη 8 λεπτα στο απλο προγραμμα...
"Αρχισα να την ρωταω τι εχει και ειναι ετσι κτλ....Αυτη με μουτρα μου λεει:"ξερεις μεσα στους επομενους εξι μηνες θα σταματησω να δουλευω,,γιατι εβγαλα και βγαζω πολλα λεφτα,,και βαρεθηκα να χω τον καθε μαλακα απο πανω μου...κι εχω πολλους φιλους...:Money Mouth,,αρχισα να αισθανομαι περιεργα κι αρχισα να εκνευριζομαι ακομη περισσοτερο αλλα ημουν ψυχραιμος..."Της λεω καλα τα τοσα 50 ευρα που σκαει ο καθενας μας εδω μεσα για σενα ειναι μαλακας τοσα χρονια???""Απαντα εκεινη "δεν με ενδιαφερει" με ενα υπεροπτικο υφος....Αιθανομενος αδικημενος καθως κι για αλλους συναγωνιστες,,της απαντησα ψυχραιμος οτι"αληθεια ποσους φιλους εχεις που σε σκεφτονται με το κατω κεφαλι κι ποσους με το πανω???".εκει δεν μου απαντησε,,παρα με χαιρετησε κι εφυγε...Εφυγα απο το στουντιο κι βλαστημουσα που το 50 ευρω μου δεν το κατεθεσα σε καποια αλλη κοπελαΚεφάλι σε τοίχο!
Συναγωνιστες προβληματιστειτε εντονα οσοι εχετε τιμησει με τα λεφτα και την πουτσα σας αυτη την κοπελα...οπωσ κι εγω με τα 50 ευρα μου...
Εγω προσωπικα καταλαβα οτι ψωνιστηκε για τα καλα η κοπελια και αυτα πο ακουγονται κατα καιρους οτι την χρυση θεση την παιρνει η αννα μαρια κτλ δεν ισχυουν οταν βλεπω τετοια διφορουμενη συμπεριφορα....Κεφάλι σε τοίχο!Λοιπον υπαρχουν κι αλλες κοπελες να τιμησουμε με τα 50 ευρα μας που εχουν πραγματικα πιο μεγαλη αναγκη.....σκεφτειτε το....Ματάκι

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιανουαρίου 18, 2019
Όνομα κοπέλας
Άννα Μαρία
Μέλος
Εγγραφή:
6 Ιουλ 2016
Μηνύματα:
Κριτικές:
3
Likes:
64
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Studio Deluxe, Best of, thalasolikos37 και 5 άλλα μέλη

Σχόλια

18 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10
1 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
20 Ιανουαρίου, 2019
Πάει μια διαχρονική αξία η Άννα πολύ κρίμα φίλε που ένιωσες έτσι θυμάμαι παλιότερα στο Φραντζή μετά Κασσάνδρας άφησε εποχή τώρα βαρέθηκε αλλά αν έχει σκοπό να αποσυρθεί ας το κάνει μια ώρα νωρίτερα γιατί να μην σέβεται καθόλου τα φράγκα μας και το χειρότερο είναι ότι με την Άννα έχεις περάσει στο παρελθόν καλά δυστυχως όμως δεν εκτίμησε τα ευρώ που έχεις σκασει.Κριμα και πάλι απαράδεκτη συμπεριφορά μήπως τελικά πρέπει να αναθεωρήσουμε την επιλογή των στούντιο και να σταματήσουμε να πηγαίνουμε δεν ξέρω πλέον αν αξίζει ακόμα και στα μαγαζιά αυτά Τριγγέτα,Ισμήνης, Αριστοτέλους, Αθηνών 204 που έχει από τις πιο αξιόλογες εμφανισιακά κοπέλες
20 Ιανουαρίου, 2019
Πήγα χθες Σάββατο στο Αθηνών 204 και είχε ουρά για Άννα Μαρία συν κλεισμένα ραντεβού πρέπει να έρθει νέο αίμα η παλιές είναι συνταξιουχες πλέον κάναν πελατεία πλέον στάνταρ και δεν τις ενδιαφέρει να κάνουν σωστά την δουλειά τους.σωστος που ενημερωσες και ήθελα να πάω σήμερα στο Τριγγέτα αλλά αφού ξηγιουνται έτσι άσε να πάμε αλλού δεν καταλαβαίνουν ότι σαν αυτές έχει χιλιάδες μπερδεύτηκαν νομίζουν ότι είναι η πριγγιπισες της Ουαλίας εκεί μέσα όχι μόνο αυτή και άλλες αν κουράστηκαν τον πούλο.
R
Rnb
20 Ιανουαρίου, 2019
κάθε πουτάνας ο καημός, λούσα...πούτσα...και χορός !!!

20 Ιανουαρίου, 2019
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Να συμπληρωσω και αν πιστεύουν ότι είναι λίγα τα πενήντα στο απλό πρόγραμμα και δεν θέλουν να το κάνουν και το βλέπουν αγγαρεία να ζητάνε παραπάνω και όποιος θέλει ας μπει αλλά αφού το κάνουν που το κάνουν να το κάνουν σωστά και αν είναι σε κακη μέρα ας μην δουλέψουν.
R
Rnb
20 Ιανουαρίου, 2019
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Συναγωνιστη Rnb ουτε για να συγκρινεται με την πριγκηπισσα της ουαλιας δεν ειναι....δεν φτανει σε αυτο το επιπεδο....αυτη δουλευει κι ανεξαρτητα σιγουρα....οταν μου λες οτι ειχε ουρα στο Αθηνων 204 τι στο καλο???Θα κολλησουμε καμια αρρωστια με αυτην....φαντασου ποσοι θα την καβαλησαν....υπαρχουν χιλιαδες κοπελες αλλα θελει κι προσοχη με τις αρρωστιες που κυκλοφορουν.....Αυτη η κοπελα ειναι διπροσωπη αυτο καταλαβα ,,απο οσες φορες συνευρεθηκα μαζι της...γιατι αλλα λεει την μια αλλα την αλλη,,φυσικα δεν θυμαται τι ειχε πει με τοσεσ πουτσεσ που μπαινοβγαινουν στο μουνι της...ασε θα ξεφουσκωσει καμια πουτσα στον αερα κι θα πηγαινοερχεται μεσα στο δωματιο σαν ξεφουσκωτο μπαλονι...να σαι καλα και χαιρομαι που σε βοηθησαΜατάκιΜεγάλο χαμόγελο
20 Ιανουαρίου, 2019
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

φΙΛΕ Kordova χωρις να ειμαι αλαζονικος οταν εχεις τις κεραιες τεντωμενες και σου παρουσιαζεται η καθε κοπελια στο σαλονι ειτε εμφανισιμη ειτε οχι ,,απο την σταση του σωματος κι πως θα χαμογελασει η κοιταξει η μιλησει καταλαβαινεις πανω κατω τι παιζει.....
Τι να το κανω που ειναι εμφανισιμη οταν εχει μεσα της την ψυχολογια μιας πανουκλας???Αυτο επισης που δεν ειναι αξεχαστο ειναι οτι θυμαμαι στο Αθηνων 204 ειχαν βαρδια η αννα μαρια και η αλεξανδρα....Εμφανιζεται η Αλεεξανδρα τελειως πεσμενη ψυχολογικα στο σαλονι,,λεεει ενα ψυχρο καλησπερα σας και φευγει και παρουσιαζει η τσατσα την αννα μαρια η οποια ηταν καταχαρουμενη...τοτε καταλαβα οτι οταν παιζει η αννα μαρια στα στουντιο που προανεφερες ειναι μονο τερμα και οι αλλες κοπελες πεφτουν ψυχολογικα οταν ξερουν οτι αυτη τουσ τρωει τουσ πελατες κι τα φραγκα...οι αλλες κοπελες που ειναι στην ιδια βαρδια πως να νιωσουν και ποσο μαλλον οτι οταν ξερουν οτι ειναι αννα μαρια στην βαρδια μαζι τους ???Να λοιπον που ενημερωσα τι μου εκανε και ποσο μαλακες μας εχει για ολους....
20 Ιανουαρίου, 2019
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Κοίτα φίλε για να είμαστε αντικειμενικοί η Άννα Μαρία έχει αποδείξει στο παρελθόν την αξία και ότι είναι επαγγελματίας και αυτό το αναγνωρίζουν πολλοί.
Δυστυχώς όμως η συμπεριφορά της απέναντι σού με βάση αυτά που περιγράφεις δεν ήταν σωστή ή δεν ήταν αυτή που έχουμε συνηθίσει εμείς δεν είμαστε ψυχολόγοι πελάτες και τίποτα παραπάνω πάμε εκεί δίνουμε ένα σεβαστό ποσό και θέλουμε ένα καλό αποτέλεσμα
21 Ιανουαρίου, 2019
Παίδες κακά τα ψέματα ευρώ μας βλεπουν οπότε δεν τσιμπαμε ότι και να λένε τα γράφουμε για να διορθωθούν αν δεν γουστάρουν να μπουν με κάποιο πελάτη καλύτερα να του το πούνε.εφοσον το κάνουν συνηδητα όμως και όχι με το ζόρι καλό είναι και για εμάς και για το μαγαζί που τις στεγάζει να είναι σωστές.τωρα όσο που σου είπε θα σταματήσει σε κάνα εξάμηνο εδώ πάει μια φορά πουτανα πάντα πουτανα.
R
Rnb
21 Ιανουαρίου, 2019
Κατά την γνώμη δεν αξίζει πλέον το στούντιο από τότε που την πάτησα γράφω κριτική πιο κάτω πάω μόνο με γραφείο 130 ευρώ μία ώρα και τελείωσε το παραμύθι.σε ξενοδοχείο που μένουν τα κορίτσια.δεν υπάρχει ανταγωνισμός στο συγκεκριμένο στούντιο η καλές είναι μετρημένες στα δάχτυλα κάθε βάρδια μια καλή και δύο να συμπληρώνουν οπότε κάνουν ξεπετα η κάθε Άννα Μαρία που είναι στην βάρδια όταν ξέρουν ότι και κομοδίνα να είναι θα δουλέψουν.τωρα όσο για να τις κλήσεις για μία ώρα στο στούντιο είναι καθαρά κοροϊδία τα 200 που ζητάνε.πιστευω ότι πρέπει να έρθουν κοπέλες που να είναι ανταγωνιστικές για να γίνουν καλές και αυτές που είναι ήδη και όχι κορίτσια μόνο για να συμπληρώνουν τις βάρδιες.
BO
Best of
22 Ιανουαρίου, 2019
Φιλε Rnb σιγα μην διορθωθουν στο στουντιο.....σιγουρα διαβαζουν τα σχολια αλλα δεν ξερουμε φυσικα αν θελουν να καταλαβαινουν αυτα που γραφονται...και φυσικα μια φορα πουτανα παντα πουτανα γιατι δεν λεγεται ουτε για πλακα οτι βγαζω πολλα λεφτα οπως προανεφερα παραπαβω στην κριτικη οτι μου ειπε γιατι ειναι ασεβεια στον εκαστοτε πελατη που δεν ξερει ο καθε πελατης σε τι οικονομικη κατασταση ειναι,,ειτε πολυ καλη ειτε εχει στερηθθει πανω κατω για να γευτει σεξ....και μιλαω χωρισ ιχνοσ κομπασμου η κομπλεξ...
Οσο αφορα αυτο που λεει ο Best of εχει δικιο γιατι ειναι οντωσ τα 200 ευρω κοροιδια και ειναι επισης μεγαλη αδικια να υπαρχει η εκαστοτε αννα μαρια η καλη και καλα και οι αλλες κοπελες που ειναι επισης στην βαρδια αυτη να νιωθουν ψυχολογικα ριγμενες και να νιωθουν επισης οτι ειναι η εφεδρεια-μπαλαντερ οταν η αννα μαρια κανει τισ ξεπετες....και φυσικα ειναι σωστο να δυο κοπελες καλες που να ειναι εκπαιδευμενες επισης κι ανταγωνιστικες επισης παλι και να μην ειναι η αλλη και καβαλημενη στην πουτσα και ψωνισμενη και καβαλημενη στο καλαμι ταυτοχρονα.....
18 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10
1 2