Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.5 126 10
Sex Studio 162086
Γενική βαθμολογία
 
9.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Καταπληκτική εμπειρία!!! Κάθε άντρας έστω και μια φορά στη ζωή του πρέπει να έχει εμπειρία με μια τέτοια γυναίκα!!!
Επειδή κάποιοι χρησιμοποιούν λέξεις χωρίς να ξέρουν την έννοια τους η Νάταλι δεν κάνει squirting Αλλά είναι φοβερά πολυοργασμική!!!

Για 20 λεπτά ένιωσα ότι πέθανα και ήμουν στον παράδεισο!!! Καυλωσε από το φιλί κιόλας και πριν προλάβουμε να κάνουμε οτιδήποτε ανέβηκε πάνω μου και μου έδωσε όλα τα υγρά της στο στήθος! Συνεχίσαμε με ένα εκπληκτικό 69 και η δεύτερη δόση ήτανε βαθιά μες το στόμα μου!!! Ακολούθησε ένας γύρος καταπληκτικού σεξ Με μία ιδιαιτερότητα όμως… Μέχρι να χύσω εγώ είχε κάνει ήδη τρεις διακοπές για να αδειάσει!!!
πραγματικά να βρίσκεις GFE σε οικο ανοχής Είναι κάτι εξαιρετικά σπάνιο! Και πάλι θα το πω ότι όποιος δεν είχε εμπειρία με πολυοργασμική γυναίκα Πρέπει να πάει και να το ζήσει!!!

Να σημειώσω ότι ο χώρος είναι εκπληκτικός πεντακάθαρος και εξυπηρέτηση από την κυρία της υπηρεσίας άψογη!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Απριλίου 20, 2023
Βάρδια επίσκεψης
Όνομα κοπέλας
Ναταλί
Προκαταρκτικά
Ναι
Κόστος
40€
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Troublemaker_
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
28 Νοε 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
12
Likes:
2.552
Πόντοι:
736
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 maradona7, ΦΑΚΙΡΗΣ, DEWARSS και 2 άλλα μέλη

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
29 Απριλίου, 2023
Δηλαδη μύστη η Νάταλι σε κάνει στην κυριολεξία μουνί!
review reaction 1 Troublemaker_
30 Απριλίου, 2023
Φιλε... κατα 99,9% ουρα ειναι. Τι γευση ειχαν? Τα υγρα που βγαζει κανονικα το νιμου της γυναικας ειναι παχια ασπρα λαδερα...
review reaction 1 arxidakos
02 Μαΐου, 2023
@blastbeast Φίλε ούτε μία στο εκατομμύριο και επίτρεψέ μου λόγω γνωστικού αντικειμένου να εχω ασφαλή άποψη…
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3