Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 412 10
Sex Studio 367730
Γενική βαθμολογία
 
7.2
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Ενω εχει περασει μια βδομαδα απο τοτε που επισκεφτηκα την Αννουλα, δεν θα μπορουσα να μην γραψω την κριτικη μου...ειδικα οταν μιλαμε για μια περιπτωση κοπελας που αξιζει να μιλας για αυτην ωρες ατελειωτες...και τι να πρωτοπεις?? Για την εμφανιση της? Τη συμπεριφορα της? Το κεφι της? Τις επιδοσεις της στο κρεβαττι? Πιστευω αν και δεν εχω χρονια που επισκεπτομαι τα εν λογω μαγαζια, οτι μια τετοια κοπελα συναντας καθε 5 χρονια και αν...Η κοπελα πραγματικα κανει υπηρεσιες για σεμιναριο...το καταλαβαινεις απο την στιγμη που θα βγει στο σαλονι οτι εχει απιστευτη ορεξη και οτι εκανες την τυχη σου γιαυτο αλλωστε δεν φευγει και κανεις οταν δει την κοσμοσυρροη που επικρατει( το μονο κακο που εχω να παρατηρησω αλλα δεν γινεται και αλλιως...) πρωσοπικα περιμενα 1 ωρα και ενα τεταρτο αλλα μολις σηκωθηκα απο το κρεββατι ειχα φυγει... σε αλλον κοσμο...για τα χαρακτηριστικα της και τα κολπα της θα γινω γραφικος αμα τα ξανααναφερω καθως τα εχουν προαναφερει ολοι οι υπολοιποι το μονο καινουριο που μπορω να προσθεσω και οι δυο λογοι που εγραψα την κριτικη ειναι πρωτον να πω οτι οσα και να ακουσεις δεν εχεις δει παρομοιο πραγμα και μονο με την προσωπικη εμπειρια μπορεις να καταλαβεις περι τινος προκειται και δευτερον για να ευχαριστησω την Αννουλα για το υπεροχο και αξεχαστο απογευμα...!! Ας παραδειγματιστουν και αλλες απο την αψογη συμπεριφορα της...

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Σεπτεμβρίου 02, 2009
Όνομα κοπέλας
Άννα η Σέρβα
Υπηρεσίες
Σεβαστός
Εγγραφή:
9 Οκτ 2007
Μηνύματα:
Κριτικές:
10
Likes:
9
Πόντοι:
1.992
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού