Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 412 10
Sex Studio 367718
Γενική βαθμολογία
 
9.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
10.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Καλημέρα συναγωνιστές!Μόλις κατάφερα και γύρισα σπίτι μετά την επίσκεψή μου στην Άννα.Δεν την είχα δει από κοντά και έτσιαποφάσισα να κάνω μια επίσκεψη.

ΣΟΚ Νο 1:Μάγκες η τύπισσα δεν παίζεται από κοντά!Έμεινα μ@λ@κ@ς μόλις την είδα και δεν μπορούσα να κουνηθώ!Κορμί λαμπάδα που λένε,απίστευτο στήθος και πρόσωπο γλυκύτατο,πανέμορφο και συγχρόνως κ-α-υ-λ-α!!!

Μετά από λίγο λοιπόν(θα εξηγήσω πιο κάτω τι εννοώ λίγο)βρίσκομαι έτοιμος να αναμένω την κούκλα!

Μπαίνει λοιπόν στο δωμάτιο και...ΣΟΚ Νο2:τι επίθεση ήταν αυτή ρε παιδιά;Αφού σκέφτηκα ότι με μπέρδεψε με κάποιον άλλον!!!Τι γλυψίματα,γλωσσόφιλα και χουφτώματα έπεσαν δεν λέγεται!Αφού...χαμουρευτήκαμε για κάνα 5λεπτο,μου πιάνει το εργαλείο και αρχίζει να παίζει με τις μπ@λες μου.Απίστευτο γλύψιμο,και τρομερό τσιμπούκι,με deepthroat,ενώ μου έπιανε το χέρι και το'βαζε στο νινάκι της το οποίο μοσχοβολούσε-όπως και ολόκληρη η κοπέλα!

Στη συνέχεια καβάλα παν' στην εκκλησιά για κάνα 10λεπτο και τέλος,παρέδωσα!Αφού ήθελα να της ζητήσω διάφορα,αλλά είχα μείνει κάγκελο στις ορέξεις της,που έδειχναν(;) πολλές.Όταν τελείωσα-και αφού χοροπήδαγε πάνω μου σαν τρελή για λίγο ακόμα-μου την "είπε" γιατί δεν κράτησα λίγο ακόμα ούτως ώστε να τελειώσει και εκείνη!!!Την επόμενη φορά Αννούλα μου(λέμε τώρα,έτσι;)



Overall:μια άκρως ενδιαφέρουσα περίπτωση,που αν είχε καλλίτερη υποδοχή(μιλάω για την...μαντάμ στην υποδοχή)θα ήταν το best of all value 4 money!Μιλάμε παιδιά για μια αγένεια και μια ξινίλα,που δεν την έχω συναντήσει πουθενά!!!Να φανταστείτε πως όταν ανέβηκα,διαπίστωσα πως δεν είχα το αντίτιμο του εισητηρίου.Είχα όμως ανέβει τα σκαλιά και είχα ήδη μπει στο studio.Βγήκε η κυριούλα και ενώ ήταν ok στην αρχή,μετά σαν να την τσίμπησε κάτι στον κώλο!Την ρωτάω μέχρι τι ώρα θα ήταν η Άννα εκεί και με μια αγένεια,έχοντας ήδη μπει στα "ιδιαίτερα",μου λέει:"φεύγει τώρα,σε 20΄". Έίπε και κάτι άλλα που δεν άκουσα.Μετά,όταν επέστρεψα μου λέει(χωρίς να βγει σαλόνι)"κάτσε λίγο" και όταν αποφάσισε να βγει,έρχεται,με βλέπει και μου λέει:"την έχεις δει,θα περάσεις;)Ναι λέω και ζητάω το δωμάτιο με το τους.Αντίδραση της;Ξεφύσημα και..."κάτσε να σου φέρω μια πετσέτα".Καλά,όταν έφευγα,δεν περίμενα να σηκωθεί και να βγει να χαιρετήσει,αλλά ούτα καν μίλησε από μέσα έστω.



Τέλος πάντων,εγώ πέρασα super με την Άννα και θα υπάρξει και συνέχεια.



Να'σαι καλά...lijep και θα τα ξαναπούμε



Τέλως πάντων

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Σεπτεμβρίου 09, 2009
Όνομα κοπέλας
Άννα η Σέρβα
Υπηρεσίες
Σεβαστός
Εγγραφή:
27 Μαϊ 2006
Μηνύματα:
Κριτικές:
10
Likes:
0
Πόντοι:
1.997
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού