Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.1 170 10
ΠροβεβλημένηHot
Sex Studio 491164
Γενική βαθμολογία
 
5.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
4.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
4.0
Καταδρομικη στο 318 οπου δουλευε η νεοαφιχθεισα Παολινα μαζι με τη γνωστη Τζενη . Λατινα πλαστικ , με σεξι μπικινι στο σαλοναρισμα κ λαγνο βλεμμα , τσιμπησα λοιπον κ μπηκα δωματιο .



Μεσαιο αναστημα , καβλοφατσα αγρια και σκαρι πειραγμενο περισσοτερο απο ibiza στα λιμανακια , πλαστικ 4αρι στηθος ( ευκαμπτο οχι σκληρο ), κωλος αεροδρομιο πιο πειραγμενος απο τις φωτος με σιλικονη κ ενεσεις , καλη αναλογια υψους-κιλων και αγυμναστο κορμι με χαλαρο δερμα χωρις περιττα κιλα κ με πιασιματα .



Στο προκειμενο τωρα . Πιπα με ρωταει αν προτιμω normal or slow κ γω με εκφραση προσωπου ''τι εγινε ρε παιδια'' τη κοιταω με χαμογελο . Ξεκιναει λοιπον να το ρουφαει με ενταση προς τα πανω σα να θελε να το ξεκουμπωσει κ τη σταματησα επιτοπου , ευτυχως χουφτωσα βυζαρες κ πιπιλισα ρωγες ανεμποδιστα οποτε απεκτησα δυνατη στυση για μπασιμο .

Στο κοπανημα με 2 δαχτυλα της ( το δεικτη και το μεσαιο ) ειχε γραπωμενη τη πουτσα μου συνεχως στη βαση του κορμου που ηταν το προφυλακτικο , σα να κραταει πουρο , ωστε να μη φυγει το λαστιχο .

Βρε καλη μου βρε χρυση μου δε φευγει να προσπαθω να της βγαλω το χερι γτ δε μπορουσα να δωσω ρυθμο , εκει αυτη . 3 ρημαδοστασεις καναμε κ τελειωσα λαστιχο ιεραποστολικα αφου κοπανησα με ενταση κλεινοντας τα μπουτια της για να μην εχει προσβαση το χερι



Εν ολιγοις πιο πειραγμενη απο κοντα αλλα γαμησαμπλ για τους φαν του ειδους, σεξ φαρσοκωμωδια , τωρα αν θα τη ξαναδω προτιμω να τα δωσω στον Αλαφουζο να κανει μεταγραφες



Αυτα μαγκες α τουτ αλλερ

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Απριλίου 06, 2023
Όνομα κοπέλας
Paulina
Προκαταρκτικά
Ναι
Κόστος
50€
Θα την ξανασυναντούσες;
Με τίποτα!
maradona7
Γλομπεο-Μύστης
Εγγραφή:
15 Ιουν 2022
Μηνύματα:
Κριτικές:
142
Likes:
11.273
Πόντοι:
24.571
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 review reaction 3 Pa Luki Luk, George Alpha, Lykos_ και 7 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού