Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.6 17 10
Sex Studio 98022
Γενική βαθμολογία
 
6.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
καινούργιος στο κουρμπέτι, παρθενικό σχόλιο στο σαιτ και πρώτη επίσκεψη στο κατάστημα. Η κοπέλα αξίζει τα λεφτά που παίρνει και με το παραπάνω. Μου άνοιξε την πόρτα με μαύρα σεξυ εσώρουχα, μου περιέγραψε το πρόγραμμα και με οδήγησε στο δωμάτιο. ξεκίνησε το στοματικό που με άφησε μ@#€κα και συνέχισε με καου γκιρλ, στα 4 (αγαπημένη μου στάση) και κατάθεση. Η συμμετοχή της ήταν πάρα πολύ καλή, η διάθεση της ακόμα καλύτερη. Για να καταλάβετε είχα καιρό να κάνω κατάθεση και όντας αρκετα αγχωμένος η κοπέλα με έκανε να νιώσω άνετα. όπως έχουν πει και οι άλλη γουστάρει γρήγορες διεισδύσεις και ακούστηκε (κάτι το οποίο γουστάρω τρελά). αυτά από εμένα θα ξαναπήγαινα σίγουρα

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαρτίου 24, 2023
Βάρδια επίσκεψης
Όνομα κοπέλας
Βίκυ
Προκαταρκτικά
Ναι
Κόστος
50€
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Μέλος
Εγγραφή:
6 Μαρ 2023
Μηνύματα:
Κριτικές:
1
Likes:
30
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 6 review reaction 1 makis254, Marcus77, Elganador

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
02 Απριλίου, 2023
Α ειναι ακομα η Βικυ κατω στο Ναντιας γιατι μου ειχε πει ενας τυπος εκει στην πορτα που ειναι οτι η Βικυ εφυγε.Τετοιες κοπελες σαν τη Βικυ δεν πρεπει να τις χανουμε γιατι ειναι αριστη σαν ανθρωπος και σαν επαγγελματιας.Θα περασω καποια μερα για καταθεση.
02 Απριλίου, 2023
Δυστυχώς δεν συγκράτησα όνομα, και από συζήτηση με άλλους χρήστες κατάλαβα πως μάλλον δεν είναι η Βίκυ. Αν μπορούν να βγάλουν το σχόλιο οι admin θα γράψω καινούργιο
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2