Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.5 69 10
Sex Studio 186972
Γενική βαθμολογία
 
6.9
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Ο λόγος που επιλέχθη ο τίτλος της κριτικής θα φανεί στον επίλογο της.
Τώρα τα περί χώρου, καθαριότητας κλπ είναι ήδη γνωστά.
Η Κάρλα δήλωσε Ρουμανία καταγωγή, κάνει απλό πρόγραμμα, ηλικία εκεί 25-30, 3άρι βυζάκι, ύψος ~1.65 λίγα καπούλια, άσπρο γαλακτερό κι απαλό δέρμα, κοιλιές/ραγάδες όχι, κοντό μαλλί καπέλο συμπαθητικό πρόσωπο. Ενώ έκανα μπάνιο πήρε χαρτί και με σκούπισε στην επίμαχη περιοχή. Τη ρώτησα γιατί και μου είπε ότι είχα ελαφρώς εκσπερματώσει, πράγμα που δεν συνέβαινε ίσως να είχε λίγο υγρασία από το ντους, τέσπα έδειξε γενικά να προσέχει (το αναφέρω και στη μεθεπόμενη παράγραφο).
Ξαπλωμένος άρχισε να με αυνανίζει και μόλις ψιλοερεθίστηκα φόρεσε το καπέλο καλύπτοντας τον κάτω εγκέφαλο και το κατέβαζε σταδιακά με τα δάχτυλα της ρουφώντας. Ήταν όμως γρήγορη στο πάνω-κάτω και παρόλο που της έκανα υπόδειξη να ελαττώσει το ρυθμό σε αργό στυλ δεν έκοψε και πολύ φόρα λέγοντας μου => φοβάσαι μη χύσεις;
Επειδή όμως τα μαλλιά της σκέπαζαν το πρόσωπο - κι ως πορνόγερος ήθελα να τη βλέπω - ενώ της τα απομάκρυνα - μου είπε ότι δεν της αρέσει να την ακουμπάνε επειδή θα πρέπει να κάνει συνέχεια λούσιμο κι έτσι έβγαλε ένα κοτσιδάκι και τα έπιασε αφήνοντάς μου ωραία θέα. Ο φωτισμός αρκετά σκοτεινός - ούτε ρυθμιστικό τι διάολο κι έτσι άναψα το κεντρικό για να μην είμαι σε καταγώγιο. Δεν έδειξε να ενοχλείται, ε θέλω να τα βλέπω όλα αλλιώς ρε σεις κάθομαι σπίτι μου....
Δεν θα κράτησε παραπάνω από ένα λεπτό η πιπίζα και στήθηκε ΕΝΤΕΛΩΣ φιλότιμα φέρνοντας το νεαρό νινί της έξω, ομολογώ ότι είχα χρόνια να πετύχω γυναίκα να στήνεται έξω χωρίς να κλέβει κι έτσι δεν άντεξα παραπάνω από 15-20 δευτερόλεπτα....
Επειδή δεν μπορώ να βάζω 10αρια στις κριτικές λόγω των περιορισμών του συστήματος (τούτη είναι η 3η) 7αρια σε όλα θα έδινα στην Κάρλα έτσι κι αλλιώς και 6 στην τσα2 (ΓΚΡ)...

- Δεν μπορώ να ελέγξω τα χύσια μου, χύνω....

(η φράση του τελειώματος)

Δεν κουνήθηκε όταν έβγαζα τη ντούντα, απλά ως περίεργη κοίταξε αν όντως είχα τελειώσει, ένα τυπικό γεια και τέλος. Βάζω ίσως στο ότι θα την ξανασυναντούσα για τον απλούστατο λόγο ότι αν κάποτε ξαναπάω και είναι εκεί, εντάξει δεν θα είχα πρόβλημα να το ξανακάναμε - ειδικά αν η εναλλακτική επιλογή είναι υποδηέστερη ή δεν σου κάνει κλικ εξαρχής...
Η τσα2 λίγο περίεργη στην αρχή, αφού όταν πήγα να μπω στο δωμάτιο μου λέει μη φωνάζεις, λες κι είμαι κανένας αγροίκος, άντε βγάλε τώρα άκρη...
Στην έξοδο όμως καλομίλησε - τι διάολο μύγα την είχε τσιμπήσει - δώσε τα χαιρετίσματα στον κ. Τάκη - και μου είπε και thank you (η Κάρλα δεν ξέρει Αγγλικά, τα βασικά ελληνικά μόνο).
Πριν πάω στο συνεργείο πέρασα στο παραδίπλα που ήταν κλειστό και πιστεύω ότι λουκετώθηκε (τα έγραψα στο forum κιόλας)...
Εντύπωση μου έκανε ότι είχαν απέξω στο περβάζι ένα κόκκινο κηροπήγιο με τον Εσταυρωμένο, σταυρώνονται κι αυτές for a fistful of Euros...

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαρτίου 28, 2023
Βάρδια επίσκεψης
Όνομα κοπέλας
Kάρλα
Προκαταρκτικά
Όχι
Κόστος
50€
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
Ντουνταράς
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
4 Μαρ 2020
Μηνύματα:
Κριτικές:
9
Likes:
2.165
Πόντοι:
736
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 2 review reaction 1 TOMCRUISE, Glikoula, giorgiodelafuentes2 και 2 άλλα μέλη

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
29 Μαρτίου, 2023
Θα πρέπει να είσαι πολύ ευπορος για να θεωρείς το 50αρικο μια χούφτα €.
30 Μαρτίου, 2023
Σιγά μην είμαι κι €φοπλιστή$ με φάμπρικες και πλοία, αλλά για να σου/σας λυθούν οι απορίες εφόσον μένω σε χουριό (βλάχος επί χρόνια) καταλαβαίνεις/ετε ότι μπορώ (αν δεν μετακινούμαι) να τη βγάλω ακόμα και με 150€ μηνιαίως.
Οι επιλογές στη ζωή έχουν και συνέπειες, αρνητικές και θετικές.
31 Μαρτίου, 2023
Επέστρεψες στην ενεργό δράση; Καλό για σένα...

Δε ξέρω αν άξιζε στο 40αρι (λόγω απόστασης, ρίσκου, κλπ), στο 50αρι έχω πολλές αμφιβολίες. Καλύτερα να πας Αθήνα πλέον, όπως ξέπεσε η επαρχία.
review reaction 1 messinia
31 Μαρτίου, 2023
Έλα ρε Κογιότ, εδώ που τα λέμε δεν έχεις κι άδικο από μια μεριά - γιατί πες 50Ε το φυστίκι συν μεταφορικά και κάτι να πάρω στο δρόμο - ε δεν θα κάτσω και κάπου σαν άνθρωπος - κοστίζει 100Ε η επίσκεψη.
Το κακό με την πάρτη μου είναι ότι ΔΕΝ μπορώ να μετακινούμαι γενικά και για πολλές ώρες, δηλαδή για να ανέβω Αθήνα θα πρέπει να τα γειώσω όλα τουλάχιστον για 48ωρο. Τέσπα ας πάνε καλά τα b€t$ και τα υπόλοιπα είναι ψιλά γράμματα, τρύπες υπάρχουν να χαλαρώνουμε!
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4