Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 175 10
Γενική βαθμολογία
 
5.4
Εμφάνιση κοπέλας
 
10.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
1.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
1.0
Μπαίνω σάιτ και βλέπω νέο μουνι ετών 18.Αυτό ήταν,τ αρχιδια με γαργαλούσαν να πάω να την δω.Μπαίνω μέσα,ευγενική τσατσα,ζητάω σαλοναρισμα και βλέπω την μικρή κ από κοντά.Μπαίνω με πρόγραμμα 100 (ο Μαλακας) Γιατι έχυνα ήδη στην ιδέα ένα 18χρονο να τον παίρνει στο στόμα.ντους κ έτοιμος που λέτε κ μπαίνει το κοριτσι.ΜΟΥΝΑΡΟΣ!κορμαρα,κωλαρα,βυζαρα κ ολα σε υπερθετικό βαθμό.Αν δεν είναι 18 είναι Μαξ 19,φρεσκουδι μουνακι ολα στητα και στην θέση τους.Κ εδώ μάγκες τελειώνουν τα Καλα.Μπαινεο αμίλητη,γδύνεται μόνη της και χωρίς να με κοιτάει μου τον παίζει μηχανικά.παίρνει μια ψεύτο πίπα και μου δίνει το προφυλακτικό να το βάλω.Το βάζω Εγω (πιο Μαλακας ακόμα αντί να φύγω) και γαμαω 5 λεπτά ένα πολυ όμορφο κομοδίνο.τελειώνω,μου λέει μασάζ; (Η μοναδική κουβέντα που έβγαλε από το στόμα της) και της λέω ναι,μπας και γλιτώσω το κλάμα των 100.Μέτριο μασαζάκι για 10 λεπτά,βαρέθηκα και την έδιωξα χωρίς να πει ούτε καληνύχτα.έψαχνα να βρω την τσατσα να της πω ότι το κοριτσι δεν κάνει.Συνοπτικά 20/10 εμφάνιση -20/10 υπηρεσίες.Δεν ξέρω αν θέλω να σας αποτρέψω από να πάτε μπας κ γλιτώσετε ή θέλω να σας στείλω για να της χαλάσετε την διάθεση.η κοπέλα μισεί αυτό που κάνει κ αυτό κάνει μπαμ.Μακριά,ελπίζω να βοήθησα!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαρτίου 24, 2023
Όνομα κοπέλας
Αναμπέλ
Προκαταρκτικά
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Με τίποτα!
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
19 Νοε 2019
Μηνύματα:
Κριτικές:
11
Likes:
257
Πόντοι:
290
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 patsav0, giorgiodelafuentes2, xagnostos2006 και 8 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού