Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 224 10
Γενική βαθμολογία
 
8.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
2.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Αν και μένω σχετικά δίπλα ποτέ δεν είχα επισκεφτεί το συγκεκριμένο στούντιο. Μέγα λάθος.. στο σαλόνι είδα μόνο την Έλις (καθότι η άλλη κοπέλα η ασλου είχε δωμάτιο ) πολύ καλή εμφάνιση. Ξανθιά Μιλφ τσόντα με ωραίο πρόσωπο και κορμί,οπότε μιας και ήταν διαθέσιμη,την έκλεισα κατευθείαν με συνοπτικές διαδικασίες πριν προλάβει κανας άλλος, μιας κ απ' την είσοδο μου κ μετά άρχισε να γίνεται χαμουλης.. εντομεταξυ μέχρι να αδειάσει το δωμάτιο βγήκε κ η ασλου η οποία σίγουρα θα τιμηθεί στο προσεχές μέλλον , μιας κ μου θύμισε κάτι μεταξύ polly pons ,minka και kianna dior(ιεροσυλία) αφού έκανα το ντουζ μου και ψωλαρμενιζα στο κρεβάτι, κοιτώντας τη διακόσμηση του μεγάλου δωματίου ,σκάει κ ο πύραυλος χαρούμενος και ευδιάθετος...έβγαλε το στριγκο επιδεικτικά μπροστά μου τουρλωνοντας την κωλαρα της και ξάπλωσε στο κρεβάτι όπου πιάσαμε ένα ευχάριστο σοσιαλ.ελληνικα δε μιλάει κ πολύ καλά οπότε η συνεννόηση έγινε στ αγγλικά.με τράβηξε λίγο πιο κάτω και ξεκίνησε Μ ένα τρελό καραμελωμα στα αρχιδια τα οποία τα εγλυφε και τα ρουφούσε με μανία.. στη συνέχεια deep throat το οποίο κατάφερε άριστα χωρίς μα κ μου, ακόμη κ όταν την έπιασα απ' την κοτσίδα και τις πίεζα το κεφάλι. Τρομερό τσιμπούκι και σαλιωμα όλης της περιοχής.. σε κάποια φάση σταματάει κ κάθεται ανάμεσα στο πόδι μου αρχίζοντας να τρίβει τη μουναρα της.. εκεί ένιωσα πόσο πολύ είχε καυλώσει αφού ήταν καυτό και τίγκα στα ζουμια.. φανταστική διάθεση και συμμετοχή ,τσιμπουκαρα,γαμησαρα, φουλ γλωσσοφιλα οπότε ήθελα.. γενικά ήταν μια συνεύρεση ,που τώρα που γράφω ,την σκέφτομαι και θέλω να τον παίξω... Το τελείωμα ήρθε στα χειλάκια της Μ εκείνη να προσπαθεί να γλύψει κάθε σταγόνα.χαιρετηθηκαμε σε πολύ ευχάριστο κλίμα ανανεώνοντας το ραντεβού μας για το μέλλον.φεύγοντας σκέφτηκα τι έχανα τόσο καιρό που το είχα και δίπλα.. μαύρο θα ρίξω μόνο στην πανηληθια τσατσά,που το έπαιζε έξυπνη απ' την αρχή μέχρι το τελος, καταφέρνοντας να Μ εκνευρίσει..

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαρτίου 24, 2023
Βάρδια επίσκεψης
Όνομα κοπέλας
Έλις
Προκαταρκτικά
Ναι
Κόστος
80€
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
livaja
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
27 Ιουλ 2019
Μηνύματα:
Κριτικές:
26
Likes:
826
Πόντοι:
990
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 THV, giorgiodelafuentes2, maradona7 και 4 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού