Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.1 162 10
Sex Studio 157543
Γενική βαθμολογία
 
8.1
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Η κριτική αφορά στο studio Poison στην Εμπεδοκλέως 3.
Στη βραδυνή βάρδια η πολύ ευγενική τσατσά με το ξανθό κοντό μαλλί και τα γυαλιάκια μου παρουσίασε την Σαμπρίνα.Μαυρούλα με μακρύ μαύρο σγουρό μαλλί,κοντούλα με μεγάλο τουρλωτό πάτο ,σωστό βυζάκι και για μένα όμορφη φάτσα για μαύρη.Στα του αγώνα αν και δεν τον περίμενα πέρασα πολύ όμορφα.Ειχαμε καλή χημεία.Εκανε μια φιλότιμη πίπα με eye contact,γλυψιμο στις μπάλες,χτυπούσε που και που το καυλι στη γλώσσα της κτλ.Χαμουρεμα επαιξε και από τις δύο πλευρες σε όλο το σώμα και στις δύο τρύπες της.Εδειχνε να απολαμβάνει το γλυφομούνι και το γλυφοκωλι και αν δεν σταματούσαν εγώ παίζει μέχρι σήμερα να είχε μουλιασει η γλώσσα μου.Παιχτηκαν και γλωσσόφιλα..όχι βέβαια μακράς διαρκειας.Στην αρχή μάλλον έδειχνε ότι ήθελε να τα αποφύγει αλλά νομίζω πάνω στην καύλα ότι παρεδώθη.Στα του αγώνα επειδή με είχε φτιάξει το σκηνικό αρκετά έδωσα αρκετά μόνο σε φάση ιεραποστολικού με διάφορες παραλλαγές στα πόδια με πολύ καλή ανταπόκριση από πλευρά της.Εγω θα την ξανασυνάντησα για να δω πως θα πάει και ένα δεύτερο crash test

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαρτίου 19, 2023
Όνομα κοπέλας
Σαμπρίνα
Προκαταρκτικά
Ναι
Κόστος
60€
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
panorama2007
Σπουδαίος
Εγγραφή:
21 Ιουλ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
53
Likes:
1.401
Πόντοι:
2.300
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Κούλης Χρυσός, kostakios, al pacino και 3 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού