Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.8 104 10
Sex Studio 150952
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Χτες το βράδυ ήθελα να μην τρέχω και πολύ, οπότε ανέβηκα μέχρι την πιάτσα Φραντζή, Ηλία Ηλιού, Βουλιαγμένης, όπου πέτυχα την Μαρία την Σαλονικιά, στο 68. Μπήκα με τα χίλια, γιατί την προηγούμενη φορά που την είχα πάρει μου είχε κάνει άριστη εντύπωση. Η κοπέλλα είανι με λίγο παραπάνω κιλά, αλλά η καβλωτική της φάτσα με τα τσιμπουκόχειλα και τα κόκκινα εσώρουχα που βγήκε στο σαλόνι με έκαναν να βγάλω με την μία το πενηντάρικο. Εμένα μου φτάνει αυτό το προγραμμα μαζί της! Η κοπέλλα το τιμά με το παραπάνω. Δεν έφερε καμμιά αντίρηση στην πίπα, δεν δυστρόπησε πουθενά στις στάσεις, με λίγα λόγια στο τεταρτάκι-εικοσάλεπτο που μείναμε παρέα, πέρασα πολύ καλά!ΘΑ την τιμώ και γω με το παραπάνω , όπου την πετυχαίνω, μιά και τα παίρνω πίσω τα λεφτά μου. Χαρακτηριστικό πως με θυμήθηκε, αν και φάτσες σαν την δικιά μου θα μπαίνουν εκατό τη μέρα.Μόνο μείον σε αυτό το μαγαζί, το κάρφωμα ρε γαμωτο. Αυτο και του Καρεα, μονον κουδουνια δεν μας κρεμανε! Μαρικα μια και ξερω πως τα διαβαζεις και παλι ευχαριστω!!!!!!!!!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Σεπτεμβρίου 07, 2009
Όνομα κοπέλας
Άννα Μαρία
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
22 Αυγ 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
4
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού