Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.1 34 10
Γενική βαθμολογία
 
5.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
5.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
5.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Με το που εφεξε περασα μια βολτα εχοντας ελαχιστο χρονο.
Με υποδεχεται η Ειρηνη φορωντας πολιτικά.Για 1 δευτερολεπτο πιστεψα πως ηταν η υποδοχη και οχι το room service.Σε λιγο ηρθε αφου πρωτα μου εδωσε πετσετα για τοπικο πλυσιμο.
Τα πιο πολλα τα ειπε σε προηγουμενη κριτικη ο Πατσίνο: ( ξανθιά μιλφ γύρω στα 50 με κοντό μαλλί,ευγενική στην παρουσίαση ,δουλεύει χωρίς τσατσά και δελεαστικό ότι κάνει γυμνό τσιμπούκι- την χύνεις στο στόμα, μου είπε να την προειδοποίησω πριν χύσω στο στόμα της ,με σκούπισε με μωρομάντηλο.... να αυτά που μου τη δίνουν).
Πίπα σε αργο τεμπο με προσπαθεια deep.Γλείψιμο αρχιδιών μέτριο.Καλο βυζι-ρώγα.
Βγαζει το στρινγκ αλλά είχε τοσο σφιχτά/κλειστά τα μπουτια που οριακα ειδα την βελουδινη μουναρα της.Δεν με αφησε να την πιασω για λογους υγιεινης.Προσωπικα οσες εχω δαχτυλωσει το εκανα φορωτα καποτα στα δαχτυλα..καποιες γελανε και με ρωτανε αν ειμαι γυναικολογος!
Τελικα τον εβαλα μεσα στα βυζια της και μετα απο λιγο εχυσα.Γελασε γιατι πεταχτηκαν χυσια στον ωμο της.
Θα ειναι ψεμα να πω πως δεν εκανα αντιπαραβολη με τη Νάταλι που εχυνε στο ίδιο κρεβατι.
Επειδη ομως μου αρεσουν τα μιλφοτζιλφ θελω να ξαναπερασω καποια στιγμη με περισσοτερη ανεση χρονου ΟΜΩΣ θα ειναι δυσκολο να προσπερασω πχ την Ριτα,την Χουανιτα με την οποια εχω καλη χημεια,την Εβελινα ή την Μιρέλα.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαρτίου 17, 2023
Βάρδια επίσκεψης
Όνομα κοπέλας
Ειρήνη
Υπηρεσίες
Κόστος
30€
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
Isidoro$
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
19 Δεκ 2021
Μηνύματα:
Κριτικές:
9
Likes:
3.299
Πόντοι:
456
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Blastbeat208

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού