Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.7 42 10
Sex Studio 105610
Γενική βαθμολογία
 
6.2
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
5.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
η κοπέλα μου έκανε το κλικ από την αρχή και μάλιστα το μάντεψε και η τσατσά γιατί ήρθαν 3 στο σαλονάρισμα και μετά μου είπε ξέρω ποια θέλεις........ επέλεξα λοιπόν τη Jennifer από Βενεζουέλα....πέρασα μεσα και έκανα ένα ντους όπου είναι χαλασμένο και θέλει φτιάξιμο γιατί ούτε πόρτα έχει και φεύγουν τα νερά έξω.....δεν τα καθαρίζω εγώ βέβαια αλλά μπήκε η κοπέλα και κόντεψε να φάει τούμπα με τα τακούνια....δεν ξεκινήσαμε καλά λοιπόν αλλά η συνέχεια ήταν διαφορετική αφού πιάσαμε λίγο τη κουβέντα και μετά γονάτισε και ξεκίνησε μια υπέροχη πίπα....... το σωμα της υπέροχο και τρομερός κώλος....πολύ γλυκιά επίσης στο πρόσωπο......το μόνο που με χάλασε είναι η σιλικόνη στο στήθος αν και πάλι είναι υπέροχο στην υφή ....ασχολήθηκε αρκετά με τις μπάλες κι αφού έκανε λίγο ακάποτο χωρίς να το ζητήσω μου φόρεσε σκούφο και συνέχισε......μετά ανέβηκε από πάνω και ήταν αρκετά υγρή μπορώ να πω και έδειχνε να το ευχαριστιέται ........την άφησα να το χαρεί και μετά την έβαλα από κάτω και ξεκίνησα το σφυροκόπημα.....μου έδινε και πεταχτά φιλάκια κάθε τόσο .....γύρω στα 10ο λεπτό τη γύρισα στα τέσσερα και αφού σφυρωκόπησα τα υπέροχα κωλομέρια της έκανα την κατάθεση μου .....αν είσαι ευγενικός και γουστάρει πάντως η κοπέλα στο ανταποδίδει στο μέγιστο

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαρτίου 15, 2023
Όνομα κοπέλας
Jennifer
Προκαταρκτικά
Ναι
Κόστος
50€
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Μέλος
Εγγραφή:
12 Αυγ 2007
Μηνύματα:
Κριτικές:
6
Likes:
114
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 maradona7, spor48, Koulourakias1 και 1 ακόμα μέλος

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού