Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.1 64 10
Γενική βαθμολογία
 
7.4
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Χρωστούμενη κριτική για την Εμμανουέλα με την οποία πέρασα πριν μερικούς μήνες. Μπαίνω στο εν λόγο στούντιο και η ευγενική ξανθιά υπηρεσία με το αγορέ μαλλί μου παρουσιάζει την Εμμανουέλα η οποία εμφανίστηκε γυμνή στο σαλόνι! Ξανθιά όμορφη milf με κοντό μαλλί, μόλις είδα τα μεγάλα βυζιά της πέρασα κατευθείαν χωρίς να το σκεφτώ ιδιαίτερα.

Βγήκα από το ντούζ και μετά από 1-2 λεπτά μπήκε στο δωμάτιο. Ανταλλάξαμε δυο κουβέντες, γδύθηκε και ήρθε πάνω μου. Γλωσσόφιλα δεν παίχτηκαν, λίγα φιλιά στον λαιμό, στις ρώγες και κατέβηκε προς τα κάτω. Μου φόρεσε προφυλακτικό και μου έκανε μια πολύ βαθιά πίπα με eye contact και μπόλικο γλείψιμο στις φρεσκοξυρισμένες μπάλες μου.

Να πω επίσης πως ήταν αρκετά περιποιημένη, αρωματισμένη, φορούσε κρέμα σώματος που μύριζε ωραία πράγμα που εγώ γουστάρω. Ζήτησα να την γλείψω και δεν δέχτηκε καθώς είχα πάρει απλό πρόγραμμα όπως μου είπε.

Πρώτη στάση cowgirl με αυτήν να δίνει πολύ γρήγορο ρυθμό και τα βυζιά της να κουνιούνται σαν τρελά πέρα δόθε.

Δεύτερη στάση την έστησα στα τέσσερα και την γάμησα έντονα όπου και έχυσα μέσα της.

Πρωτοβουλίες δεν πήρε, προκαταρκτικά λίγα. Είναι από τις περιπτώσεις που δεν κλαις τα λεφτά αλλά ούτε και κάτι wow. Θα έλεγα πως ήταν μια μέτρια προς καλή περίπτωση.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Οκτωβρίου 04, 2023
Όνομα κοπέλας
Εμμανουέλα
Προκαταρκτικά
Όχι
Κόστος
30€
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
Mythical Zoan
Σεβαστός
Εγγραφή:
14 Ιουν 2022
Μηνύματα:
Κριτικές:
19
Likes:
2.102
Πόντοι:
1.191
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Blastbeat208, Manuel Ferara, Solar και 4 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού