Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.8 240 10
Sex Studio 328875
Γενική βαθμολογία
 
5.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
5.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Βραδινη εφορμηση στο αριστ6 καθοτι ημουν κοντα στη περιοχη και στη βαρδια ηταν δυο νεες κοπελες , η Μπιανκα που ναι αρκετα γεματη σε κωλο κ μπουτια και η Natti. Περασα με τη 2η , κοντο κοριτσι μαξ 21 ετων κ μετριο εμφανισιακα , το σκοτεινο σαλονι τη βοηθαει οπως κ το μαυρο στριγκακι στο κωλο που με τραβηξε , στο προσωπο δειχνει παντως οτι ειναι πιτσιρικα . Αγυμναστο χαλαρο κορμι χωρις καμπυλες ουτε αδυνατο ουτε μπαμπατσικο με πεσμενο 2αρι βυζι ( απαραδεκτο για τετοια ηλικια ) , καλουτσικο κωλαρακι χωρις να ναι ιδιαιτερα πεταχτο , αγριο προσωπακι οχι γλυκο με ωραια ματια κ ισια μαλλια , λιγα τατου , καταγωγη απο Βενεζουελα . Οταν καθισε αχνοφαινοταν η απαρχη κοιλιτσας αλλα σε ανεκτα επιπεδα . Αγγλικα ανυπαρκτα .

Μπαινει δωματιο κ με κουμπωμενο χαμογελο μου δινει το προφυλακτικο με το καλημερα . Θυμισε τελετη παραδοσης-παραλαβης υπουργειου ή προσφορα του κλειδιου της πολης κ αφου την ευχαριστησα , μπηκαμε στο μενου οπου πιπιλισα ρωγες κ μου πηρε μια ατεχνη πλην φιλοτιμη πιπα με χερι κ προσπαθεια για dp . Εμφανης η απειρια της δεν ειναι για πολλα αλλα καθεται να τον φαει με εξαιρεση το ιεραποστολικο στην αρχη οπου με εκλεισε σα ταναλια με τα ποδια για να μην ανεβασω στροφες . Στις επομενες 2 στασεις υπεμεινε στωικα το κοπανημα οπου ενταθηκε τελειωνοντας στα 4 στο λαστιχο .

Δεν εκανε υπερβολες με το τζελ αλλα δαχτυλα απεφυγε , δεν ειναι για αγριαδες καθοτι μικρο κ απειρο , basic τυπικες υπηρεσιες απλα για ενα αδειασμα κ πολυ μετρια εμφανισιακα , γνωμη μου δε κανει για στουντιο το πακετο εμφανιση-υπηρεσιες αλλα εχει γινει κανονας η μετριοτητα στα μαγαζια μετα την επελαση των λατινων .

Αυτα ρε μαγκες , α τουτ αλλερ

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαρτίου 07, 2023
Προκαταρκτικά
Ναι
Θα την ξανασυναντούσες;
Όχι
maradona7
Γλομπεο-Μύστης
Εγγραφή:
15 Ιουν 2022
Μηνύματα:
Κριτικές:
142
Likes:
11.321
Πόντοι:
24.571
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Mpratan, Milfomaniac, Koulourakias1 και 6 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού