Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 235 10
Γενική βαθμολογία
 
6.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
3.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
3.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Ριτα απο ουκρανια,μετα απο πολυ καιρο.. παραπανω απο ενα χρονο που ειχα περασει μαζι της.
Αυτη την φορα σε αλλο στουντιο και με αλλη τιμη στο απλο.
Δεν θα γραψω πολλα για την συνευρεση, πανω κατω τα ιδια με την προηγουμενη φορα (εχω κριτικη) αρκετα φιλια, τριψιματα. δαχτυλα αφησε και κατω και στο στομα.. στην πιπα καλη και μαλιστα ηθελε να τον γλυψει και χωρις..αλλα δεν την αφησα.
Στο σεξ αρκετες στασεις, πανω, κατω στα πλαγια και τελος με πισοκωλητο!
Αρκετη ωρα μεσα, δεν κρατησα χρονο.. αλλα ολο μαζι θα πιασαμε κανα 15λεπτο.

Στα αρνητικα..η τιμη που πηγε το απλο στα 40 και το ψιλο αθλιο δωματιο..με τρυπα στο σεντονι (απο καψιμο) και χωρις πετσετα μεσα, απαραδεκτη η τσα2 που δεν ρωτησε αν θελω..εγω νομιζα οτι ειχε μεσα..αλλα ματαια εψαχνα. Ειπα στο τελος τη ριτα και μου εφεραν. Ενταξει αμα βαριουνται ας κανουν αλλη δουλεια. Δεν νομιζω να ξανα παω σε αυτα τα στουντιο αν δεν αλλαξει κατι.. αυτα απο εμενα.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαρτίου 06, 2023
Βάρδια επίσκεψης
Όνομα κοπέλας
Ρίτα
Προκαταρκτικά
Ναι
Κόστος
40€
Θα την ξανασυναντούσες;
Όχι
yakuza old boy
Σπουδαίος
Εγγραφή:
16 Νοε 2019
Μηνύματα:
Κριτικές:
22
Likes:
6.629
Πόντοι:
3.346
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Manuel Ferara, Karaman 7, Milfomaniac και 8 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
09 Μαρτίου, 2023
Μα οχι ρε φιλε. ΝΑ ΠΑΣ. Αφου εριξες μαυρο στην Λαρα και στο στουντιο που δουλευει που παρεπιμπτωντος δεν εχει καμια σχεση με την τρωγλη που πηγες. Τι καταλαβες τωρα? Πεταξες 40 ευρω στα σκουπιδια. θα τα κρατουσες και θα πηγαινες μελλοντικα 4 φορες Λαρα (10 ευρω η διαφορα της τιμης που σε χαλασε).
review reaction 3 yakuza old boy
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1