Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.5 34 10
Sex Studio 48306
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Χθεσινή επίσκεψη στο εν-λόγω ίδρυμα μου ανοίγει η κυρία της υποδοχής όπου όσες φορές έχω πάει συναντάω και άλλη.Μπαίνω στο δωμάτιο κάνω το καθιερωμένο μπάνιο ,η αναμονή ελάχιστη και έρχεται η καυλιάρα Λολίτα με την οποία αυτή την φορά εξερευνήσαμε άλλα σεξουαλικά μονοπάτια.Ξεκινάει το χαλαρωτικό αλλά παράλληλα αισθησιακό της μασάζ όπου μαλάσει όλο μου το κορμί.Πραγματικά είναι πολυ καλή σε αυτό και με αποτέλεσμα να σε χαλαρώνει και να σε κάνει να αισθάνεσαι πολύ άνετος.Μόλις τελειώνει το μασάζ γυρίζω ανάσκελα και αλείφει τα χέρια της με το λάδι του μασάζ και αρχίζει να ένα καταπληκτικό τρίψιμο-μαλακιά στην επίμαχη περιοχή,ενώ παράληλα μου πιπιλάει τις ρώγες του στύθμου.Η όλη φάση με έκανε πυρκαυλο σε χρόνο dt.Με δική μου παρότρυνση μου φοράει το προφυλακτικό και κάνει μια απαλή πίπα.Είχε φθάσει πλέον η ώρα να ξεκινήσει το γλέντι.Της προτείνω αυτή την φορά(3η φορά που την επισκέφθομαι)να κάνουμε σεξ πάνω στον πάγκο του μασάζ.Χωρίς να φέρει αντίρρηση ξαπλώνει και μου ανοίγει τα πόδια της για να μπώ μέσα.Καταπληκτική η θέα της μουνάρας της.Τοποθετεί τα πόδια της πα΄νω στους ώμους μου και εγώ την κρατάω από τα μπούτια της ώστε να υπάρχει μια σχετική δυσκολία στην διείσδυση.Ξεκίνησε ένα τρελό σφυροκόπημα όπου ανταλάξαμε πολλά πρόστυχα λόγια.Μετά αλλαγή στάσης γυρίζει αυτή στα 4 και ακουμπαέι το κορμί της πάνω στον πάγκο.Μια εξίσου δυνατή αλλά και καυλωτική στάση η οποία με τρέλανε τελείως.Για το τέλος της πρότεινα να πα΄με στο κρεββάτι και να κάνουμε ιεραποστολικό όπου πλέον έφθασε η ώρα να εκσφεδονίσω το υγρό μου πυρ.Της πρότεινα λοιπόν να τελειώσω στα βυζιά της ,κάτι το οποίο δέχτηκε.Ο συνολικός χρόνος που πηδηχτήκαμε ήτανε 15 λεπτά με το ρολόι,ενώ το μασάζ ήτανε σύντομο κράτησε 5 λεπτά.Πέρασα πάρα πολύ καλά με την Λολίτα και σίγουρα θα υπάρξει συνέχεια και με άλλα πόστ μου όπου θα ενημερώνω για τα δρώμενα στο εν-λόγω ίδρυμα.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Σεπτεμβρίου 05, 2009
Όνομα κοπέλας
Λολίτα
Υπηρεσίες
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
5 Απρ 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
21
Likes:
14
Πόντοι:
396
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού