Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 97 10
ΠροβεβλημένηHot
Sex Studio 281045
Γενική βαθμολογία
 
8.2
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Σήμερα τυχαία με έβγαλε ο δρόμος από τη λεωφόρο Αθηνών και εχοντας χρόνο και περιέργεια σταμάτησα στο στούντιο να δω τι παίζει. Στουντιαρα. Πολύ ωραίο χώρος λουξ πεντακάθαρος. Υποδοχή με ευγένεια . Μου παρουσίασαν λοιπόν την Αλινα την οποία γνωρίζω από τα μασάζ πολύ παλιότερα. Ρωσίδα μιλφ αρχονογυναικα με μεγάλα μπλε μάτια κοντό ξανθό μαλλί βελούδινη επιδερμίδα. Αν και έχουν περάσει τα χρόνια είναι ακόμα φουλ ερωτική και σου ξυπνά ένστικτα όταν τη βλέπεις.μεγσλο ατού τα φυσικά 4 άρια στήθη με μεγάλη ροζ ρώγα. Φορούσε ένα ολόσωμο δυχτη χώρος στηθοδεσμο και οι βυζάρες ήταν θελκτικοτατες. Θελοντας να απολαύσω με ηρεμία και φουλ υπηρεσίες πήρα το μεγάλο πρόγραμμα μισής ώρας που έχει ελεύθερο στοματικό. Πέρασα στο δωμάτιο και αφού έκανα ντουζ την περίμενα βλέποντας τσόντα στην τβ.
Ήρθε η γυναικάρα ξάπλωσε και αρχίσαμε το μπσλαμουτι με πεταχτά για και ύστερα γλωσσοφιλα ενώ με μαεστρία μου έπαιζε απαλά το πουλί που δεν άργησε να γίνει κάγκελο. Στη συνέχεια 69 με εκατέρωθεν γλυψιμο και φυσικά ισπανική φοβερή με εναλλαγές σκαποτο στοματικού ενώ με κοιτάτε στα μάτια με τις πατάτες της. Μια τον εχωνε στα βυζιά μια τον επερνε στο στόμα. Σεξ πολύ καλό έχει αντοχές η μιλφαρα και βασικά δεν βιάστηκε καθόλου σε όλη τη διάρκεια της συνεύρεσης στο τέλος έμεινε λίγος χρόνος και μου έκανε και ωραίο χαλαρωτικό μασάζ. Πολύ καλή συνάντηση που θα επιδιώξω να ξαναγίνει. Να σημειώσω πως με ενημέρωσε πως στο στούντιο εργάζεται 2 με τρεις φορές τη βδομάδα οπότε μυτερά όσοι την ψάξετε να κάνετε ένα τηλ πριν

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Φεβρουαρίου 21, 2023
Βάρδια επίσκεψης
Όνομα κοπέλας
Αλίνα
Προκαταρκτικά
Ναι
Κόστος
120€
ZeroTolerance
Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγραφή:
7 Σεπ 2005
Μηνύματα:
Κριτικές:
490
Likes:
36.532
Πόντοι:
41.447
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 company of heroes tho, Join.f, ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ και 10 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού