Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.9 144 10
Γενική βαθμολογία
 
6.4
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Μετά από βραδυνή έξοδο ήθελα επιδόρπιο.Μια ματιά στα διανυκτερεύοντα στούντιο και καταληξη στο συγκεκριμένο.Στη βαρδεια η Βανέσσα. Καλό κοντοπουτανο με ξανθό μαλλί,ωραίο πρόσωπο, μικρό βυζάκι και πεταχτό κωλαρακι. Συμφωνία για ελεύθερο στοματικό και βουρ στο δωμάτιο.Γλώσσα
Μετ'ολίγον ήλθε.Αφαιρεσε το σουτιέν, εγώ γονατιστός στο κρεβάτι,μου λέει μείνε έτσι και ήλθε κοντά μου . Γλωσσοφιλα δεν ,άρχισε να μου φιλάει το στήθος ,ενώ τον έπαιζε και κατέβηκε για πίπα .Η πίπα με ένα ελαφρύ πέρασμα από τα @@@@@ ήταν καλή και έντονη (Ρουμάνα γαρ) αλλά η θέση του σώματος ήταν τέτοια ,άσε που φόραγε ακόμη το κοκοράκι της που δεν μπορούσες να δακτυλοσκοπησεις.Χμμμ;
Με ρώτησε αν θέλω να τελειώσω στη πίπα αλλά χωρίς να χύσω στο στόμα της. Είπα για σεξ και αφαίρεσε το βρακί της και έκατσε ιεραποστολικά.Αρχισε να την γαμω ,με παρότρυνε κιόλας να το κάνω ενώ μου χουφτωνε τα @@@@.
Σε μια φάση ζήτησα Ασάλιωτα αλλά αυτή μου λέει να την χύσω στα βυζιά.Έρχεται ροπαλιά
Τεσπα αφαίρεσα το λάστιχο και με handjob την πιτσιλισμα ενώ της χουφτωνα και τον κωλο .
Συμπερασματικά ήταν μια συνεδρία που άξιζε το κλαρίνο αλλά στα άλλα υστερούσε.Το βασικό για μένα ήταν ότι ήθελε αυτή να καθοδηγεί το πρόγραμμα και οι δικές σου επιθυμίες πήγαιναν στον βροντο.
Αυτά.Καπέλο

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Φεβρουαρίου 19, 2023
Όνομα κοπέλας
Βανέσσα
Κόστος
50€
Θα την ξανασυναντούσες;
Όχι
Γλομπεο-Μύστης
Εγγραφή:
25 Οκτ 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
110
Likes:
17.674
Πόντοι:
20.686
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 giorgiodelafuentes2, maradona7, petergsp και 5 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού