Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.6 142 10
Sex Studio 177087
Γενική βαθμολογία
 
9.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Καταρχήν , επειδή οι καλοί λογαριασμοί κάνουν τους καλούς τους φίλους ,να πω ένα μεγάλο ΜΠΡΑΒΟ στους υπεύθυνους του στούντιο αυτού γιατί η τιμή του 69 έπεσε στα 60 ευρώ. Την τελευταία φορά θυμάμαι είχα πληρώσει 70 ευρώ. Όπως κατακρίνουμε και καυτηριάζουμε τα αρνητικά τους όταν κάνουν , έτσι θα τους επιβραβεύουμε και στα θετικά. Πάμε στο ψητό τώρα. Το πορνο-ΣΚ συνεχίστηκε με την πορνοστάρ Λίντα . Η Λίντα μετά από 5 μέρες ξεκούρασης , όπως μου είπε, επανέκαμψε δριμύτερη στους στίβους της ηδονής. Έχει αλλάξει και την κόμμωση . Θυμίζει λίγο την απόλυτη (την Αννούλα τη Βίσση, ντε ) των 80s. Μακρύ μαλλί, βρεγμένο (φρεσκολουσμένη γαρ). Μπήκε στο δωμάτιο και μοσχοβόλησε ο τόπος . Στα όρθια αρχίσαμε χαμουρέματα. Με πήγε στον καθρέφτη και έκανε τις τρέλες της. Μετά πήγαμε στο κρεβάτι. Άρχισε να λέει τα δικά της . «Αυτή η σηκωμένη πούτσα είναι το όνειρο κάθε γυναίκας. Θέλω κάθε μέρα να με γκαμάει τέτοια πούτσα. Τώρα θα κάνουμε τα όργκιά μας. Θέλω τρελά όργκια με αυτήν την πούτσα» Μιλούσε για το όργανό μου με τέτοιο πάθος ,που μου θύμισε τον μέγα Μάρτιν Λούθερ Κινγκ όταν εκφωνούσε το «I have a dream».

Αφού δεν με πήραν τα γέλια , πάλι καλά.

Άρχισε το κλαρίνο . Με σούπερ περιποίηση των μπάλων . Σε ένα σημείο γύρισε σε 69 χώθηκε από κάτω μου και έπαθα ένα σοκ. Τρελιάρα η γυναίκα. Πάνε τα αρχίδια μου , σκέφτηκα. Ταυτόχρονα την μπάτσιζα στον κώλο Μιλάμε για γερές μπατσιές τύφλα να έχουν αυτές του Κωνσταντάρα στον Τζανετάκο . Μαύρο της τον έκανα. «Μ’αρέσει, κάνε ό,τι θες» , έλεγε .Συνεχίσαμε σε 69 αλλά σε άλλη στάση στο πλάι . Μετά από αρκετή πάλη αποφασίσαμε να κάνουμε και σεξ . Σε ιεραποστολική στάση με εμένα να σφυροκοπάω με ολοένα και αυξανόμενο ρυθμό. Εκείνη να φωνάζει, «Γκάμα με , σκίσε με» κλπ. Μετά ήρθε το τέλος και εγώ έκατσα λίγο στην άκρη του ρινγκ(κρεβατιού) για να πάρω ανάσα

Τί να πω...Λίντα και πάλι Λίντα. Είναι με διαφορά , όπως έχω ξαναπεί στις δύο καλύτερες κοπέλες που ασκούν αυτό το λειτούργημα. Αυτό σημαίνει «ΤΙΜΑΩ ΤΑ ΛΕΦΤΑ ΤΟΥ ΠΕΛΑΤΗ» .

Σε ένα σημείο πήγα να τη ρωτήσω αν θα μπορούσα να της βάλω το κινητό μου στον κώλο της, αλλά λέω ασ’το καλύτερα γιατί αν μου πει ναι, την επόμενη φορά θα κουβαλήσω το μισό γιουσουρούμ να της το χώσω στην κωλάρα

Αυτά και ξανά ΜΠΡΑΒΟ στους υπεύθυνους , για την μείωση της τιμής στο 69

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Σεπτεμβρίου 05, 2009
Όνομα κοπέλας
Λίντα
Τιμημένος
Εγγραφή:
25 Ιουλ 2007
Μηνύματα:
Κριτικές:
185
Likes:
468
Πόντοι:
2.950
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 ILIAS1339

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού