Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.7 75 10
Sex Studio 91151
Γενική βαθμολογία
 
9.2
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Αφροδίτη από Ουκρανία λοιπόν, η συνάντηση έγινε στο Playboy. Hλικία γύρω στα 26-27, ωραίο πρόσωπο, ματάρες, βυζάρες, σωματότυπος νταρντάνα με τα κιλά ομοιόμορφα κατανεμημένα. Μου την παρουσιάζει η τσατσά και χωρίς να το σκεφτώ περνάω. Το μωρό μπήκε σχετικά γρήγορα στο δωμάτιο με χαμόγελο και θετική διάθεση και με πέτυχε στο ντούζ. Σκουπίζομαι στα γρήγορα και ξαπλώνω στο κρεβάτι, ανέβηκε πάνω μου και άρχισε να με φιλάει στο στόμα, τον λαιμό, στις ρώγες και κατέβαινε προς τα κάτω. Ξεκίνησε να μου κάνει μια καλή και βαθιά πίπα βγάζοντας ταυτοχρόνως κραυγούλες. Πέρασμα προφυλακτικού και πρώτη στάση να με καβαλάει αυτή σε γρήγορο ρυθμό και εγώ να γλείφω τα βυζιά της. Δεύτερη στάση γυρίσαμε στα τέσσερα με θέα την κωλάρα της και μου ζήτησε η ίδια να την γαμήσω πιο δυνατά. Ξεκίνησα το σφυροκόπημα λοιπόν και σε κάποια φάση γυρνάει με κοιτάζει, αρπάζει το χέρι μου και το σφίγγει με δύναμη, έκανε κάτι σπασμούς και έχυσε το μωρό! Της ζήτησα να τελειώσω στα βυζιά της και το δέχτηκε, και όσο εγώ τον έπαιζα αυτή έγλειφε και ρουφούσε τα δάχτυλα τού άλλου χεριού. Κατάθεση στις βυζάρες της! Λίγο social όσο ντυνόμασταν, με ρώτησε διάφορα πράγματα, μου είπε ''good fuck'' μου έδωσε και ένα πεταχτό φιλί στο στόμα και adios amigos.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιανουαρίου 15, 2023
Όνομα κοπέλας
Αφροδίτη
Προκαταρκτικά
Ναι
Κόστος
40€
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
SA
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Panos1996, Κούλης Χρυσός, Solar και 4 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
14 Ιουλίου, 2023
Είναι ακόμα εκεί το κορίτσι ξες;
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1