Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 175 10
Γενική βαθμολογία
 
4.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
1.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
1.0
Καλησπέρα συναγωνιστές. Επίσκεψη προ ημερών στο μαγαζί της Λ. Αθηνών απογευματινή βάρδια....Η ευγενέστατη τσα2 μου παρουσίασε την ΚΙΜ (μοναδική στη βάρδια) .....ψηλή ....με βυζάρες (έτσι φαινόντουσαν με το διχτυωτό που φορούσε) γιατί μόλις το έβγαλε κρεμάσανε στο πάτωμα....( μιλάμε για χάλι) και καλό κορμί ομολογουμένως.
Στα του αγώνα.......μπαίνει δωμάτιο, λέει ένα ξερό "γεια", γδύνεται και μένοντας σε απόσταση από μένα για να μην μπορώ να πιάσω τίποτα, αρχίζει να μου την παίζει που κόντεψε να μου την ξεριζώσει....χαλάρωσε της λέω....'ετσι δεν καβλώνεις τον άλλο. Ξυνίζει τα μούτρα της, μου φοράει σκουφί (πως το έκανε δεν κατάλαβα σε ξεκαύλωτη πούτσα....τέλος πάντων) κι αρχίζει ένα άγαρμπο τσιμπούκι με πολύ χρήση χεριού.....αφού κατάφερε και μου τον σήκωσε την παίρνω στα τέσσερα για να μην βλέπω τα ξυνισμένα μούτρα της......είτε γαμούσα πλαστική κούκλα είτε αυτήν το ίδιο πράγμα ήταν......κομοδίνο τελείως...ούτε η ανάσα της δεν ακουγόταν....δεν κατάφερα να χύσω και της λέω τράβα μου μαλακία (τουλάχιστον μην πάει χαμένο το 50άρι) και τι μου λέει: 15 λεπτά είναι το ραντεβού...κρατάω χρόνο στο μυαλό μου...φεύγω ο χρόνος τελείωσε....εν τω μεταξύ ανάθεμα κι αν ήταν 10 λεπτά μέσα στο δωμάτιο....της λέω κι εγώ εξαφανίσου φανερά εκνευρισμένος....βγαίνοντας την "στόλισα" κατάλληλα στην τσα2 η οποία μου ζητούσε συνεχώς συγνώμη ( τι έφταιγε κι αυτή?).....Εν κατακλείδι ΜΑΚΡΙΑΑΑΑΑΑ ΑΠΟ ΤΟ ΚΟΜΟΔΙΝΟ ονόματι ΚΙΜ.....μην σπαταλήσετε τα χρήματά σας......Καλή συνέχεια

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Φεβρουαρίου 08, 2023
Βάρδια επίσκεψης
Όνομα κοπέλας
Κιμ
Προκαταρκτικά
Όχι
Κόστος
50€
Θα την ξανασυναντούσες;
Με τίποτα!
Μέλος
Εγγραφή:
11 Δεκ 2007
Μηνύματα:
Κριτικές:
19
Likes:
51
Πόντοι:
10
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 patsav0, Milfomaniac, Antonis78 και 6 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
15 Φεβρουαρίου, 2023
να είσαι καλά συνάδελφε που μας περιέγραψες την εμπειρία σου ώστε να είμαστε υποψιασμένοι.
Είναι αλήθεια ότι την είχα στα υπόψη αρκετό καιρό, μια φορά μάλιστα την είχα πετύχει βάρδια με σκοπό να περάσω δωμάτιο και η τσα ανακοίνωσε "έχει πρόγραμμα μιας ώρας". Αλήθεια ή μούφα δεν ξέρω αλλά άλλον τη γλύτωσα...
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1