Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 144 10
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Σημερα το πρωι κατα τις 11.30 αποφασισα να περασω απο το στουντιο94 εχοντας δει στο site φωτογραφιες των κοριτσιων. Η τσατσα μου ειπε πως σημερα το πρωι ηταν η λιζα. Ετσι ηρθε στο σαλονι ενα 24χρονο μ ωρο με μετριο στηθος και ωραιο τουρλωτο κωλο.Πηρα το προγραμμα των 100 και μπηκαστο δωματιο.Με το που γδυθηκα και ξαπλωσα μπηκε στο δωματιο η Λιζα και αρχισε το σοου. Αρχικα ξεκινησε με δονητες και αλλα βοηθηματα!!που τα εχωνε μια στο στομα της και μια στο μουνι της ενω με το ενα χερι της επεζε με τις ρογες της. σε λιγο ης ειπα να την βοηθησω και εχωσα εναν δονητη στο μουνι της και το εργαλειο μου στο στομα της για μια σουπερ-πιπα. Το στομα της ηταν ζεστο καιεγλυφε τα μπαλακια με μαστορια σαν να το γουσταρε.Συνεχισε με μια ποδολαγνεια και 69 οπου το ζητησα εγω.Μετα ανεβηκε απο πανω μου και ξεκινησε το γαμησι της χρονιας.Οι κραυγες της πρεπει να ακουστηκαν μεχρι τον σταθμο.Αφου την γυρισα στα4 και την γαμησα απο τον κωλο,σαν αντρας και εγω δεν αντεξα αλλο και για φιναλε τελειωσα στο στομα της. Η κοπελα γουσταρει αυτο που κανει και ειναι κατι που πρεπει να δοκιμασει ο καθενας.Οπωσ ειναι φυσικο αν με αφηναν θα εβαζα 10 σε ολα1!!!!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Σεπτεμβρίου 04, 2009
Όνομα κοπέλας
Λίζα
Υπηρεσίες
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
30 Αυγ 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
2
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού