Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.1 162 10
Sex Studio 157546
Γενική βαθμολογία
 
5.9
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
5.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Καταλίνα από Κολομβία, ηλικία γύρω στα 20-24, σοκολατί χρώμα δέρμα, συμπαθητικό πρόσωπο, μεγάλα βυζιά, μεγάλος κώλος και μερικά κιλά παραπάνω. Βγαίνω από ντούζ και περιμένω στο κρεβάτι με την πετσέτα. Μπαίνει μέσα η κοπέλα με χαμόγελο και θετική διάθεση ωστόσο προκαταρκτικά δεν παίχτηκαν. Φιλιά γιοκ, χαϊδέματα γιοκ, πουτσοτριψίματα γιοκ. Με έσπρωξε πίσω και με άρχισε κατευθείαν ακα πίπα. Η πίπα της ομολογώ πως μου άρεσε, πότε τον έπαιρνε όλο μέσα και πότε παίξιμο της γλώσσας στο κεφαλάκι το οποίο με τρελαίνει. Πέρασμα προφυλακτικό, ανεβαίνει από πάνω και εγώ να γλύφω τις βυζάρες τις. Δεύτερη στάση doggy style με αυτήν να κουνάει τον κώλο της πάνω-κάτω, δεξιά-αριστερά σαν twerk. Τρίτη στάση την σήκωσα στα όρθια μπροστά στον καθρέφτη και όπως πήγα να γλείψω τις τρύπες τις μου ήρθε μια δυσοσμία και ξενέρωσα, εννοείτε πως δεν την έγλειψα. Η κατάθεση έγινε με μαλακία στα βυζιά της. Γενικά ήταν μια μέτρια κατάσταση που ούτε φεύγεις ενθουσιασμένος άλλα ούτε κλαις τα λεφτά σου. Η διάθεση της κοπέλας ήταν θετική καθ' όλη την διάρκεια, με χάλασε το γεγονός ότι δεν παίχτηκαν προκαταρκτικά και μπήκε κατευθείαν στο ψητό.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Δεκεμβρίου 09, 2023
Όνομα κοπέλας
Καταλίνα
Προκαταρκτικά
Όχι
Κόστος
40€
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
SA
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 kassler, Κούλης Χρυσός, alladalla και 4 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού