Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.8 128 10
Γενική βαθμολογία
 
6.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Λοιπον να τα βαλω σε μια σειρα.

Ξαπλωνω με πετσετα μπαινει με καβαλαει κ αρχιζει τα γλωσσοφιλα,της γλυφω το στηθος σηκωνεται γδυνετε στο ορθιο μπροστα μου πεφτει στο κρεβατι και ξεκιναει να με τσιμπουκωνει παρα πολυ ωραια "με πεινα" θα ελεγα ενω κανει μασαζ στα αρχιδια και ανα διαστηματα με χαιδευε το προστατη(δε μου το εχουν ξανακανει αλλα εφοσον πηρε πρωτοβουλια η γυναικα ειπα να παω με τα νερα της).Εγλυφε ρουφουσε τα παντα σε βαθμο που ηθελα να χυσω κ ευτυχως με ειπε "γαμησε με" αλλιως θα τελειωνα ετσι,ξαπλωσε ανασκελα ανοιξε ποδια μειναμε για λιγο σε αυτη τη σταση μετα τη γυρισα στο πλαι και μετα την εβαλα στα 4 με το κορμο ορθιο για να χουφτωνω το στηθος της (σιλικονη αλλα ωραια αισθηση) και με το αλλο χερι την επιανα απο το λαιμο σφιγγοντας την λιγο οπου και τελειωσα βλεποντας απεναντι το καθρεφτη.

Για μενα ειναι μεσα στις 2 καλυτερες κοπελες που εχω παει απο αποψη αποδοσης,αγρια προστυχη σα να γαμας σε τσοντα που με τη συμπεριφορα της σου βγαινει κ το ευχαριστιεσαι.Με ειχε σηκωσει το ποδι τα ποδια δε θυμαμαι ακριβως ενω με πιπωνε αλλα ηταν ετσι η σταση που ενιωθα τη πουτσα να τεντωνει απο τη καβλα σε βαθμο να ποναω αλλα αξιζε και με το παραπανω. Ελληνικα δε ξερει μιλαει ομως λιγα αγγλικα για τα βασικα αν και για πω την αληθεια δε με νοιαζει εφοσον το γαμησι ηταν τοσο καλο.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Φεβρουαρίου 07, 2023
Βάρδια επίσκεψης
Όνομα κοπέλας
Ρίτα
Προκαταρκτικά
Ναι
Κόστος
50€
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Solar
Μέλος
Εγγραφή:
22 Νοε 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
2
Likes:
552
Πόντοι:
20
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Random User 123, dokimazo, Blastbeat208 και 8 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού