Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 412 10
Sex Studio 367789
Γενική βαθμολογία
 
7.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Την Εύα την είχα συναντήσει σε πολλές τσάρκες αλλά δεν είχε τύχει να περάσω.

Στην τελευταία όμως , την είδα με το νέο της κούρεμα και μου κίνησε το ενδιαφέρον.



Έτσι λοιπόν ξέροντας ότι θα την βρω στο Κασσάνδρας 4 σήμερα , πήγα για την τιμήσω.



Η Εύα για όσους δεν την ξέρουν είναι ξανθιά με κοντό μαλλάκι πλέον, ωραίο σώμα, τούμπανο σιλικονατο στήθος, ωραίο κωλαρακι, το οποίο προσφέρει στα 80 ευρώ.

Αρκετά αξιοπρόσεκτη περίπτωση σε γενικές γραμμές.



Πήρα το απλό πρόγραμμα των 50 και πέρασα στο δωμάτιο.



Πρώτη φορά σε δωμάτιο του Κασσάνδρας 4. ίσως το ωραιότερο δωμάτιο που έχω παει. Άνετο, καθαρό, με ντουζιέρα, νιπτήρα, καθαρή πετσέτα.



Αφού τελείωσε με τον συναγωνιστή που προηγείτο φτάνει στο δωμάτιο.

Πολύ σιωπηλή, λέγοντας μια απλή καλησπέρα. Εκ των υστερων έμαθα ότι δεν μιλάει Ελληνικά, οπότε καταλαβαίνω τώρα το γιατί.



Έρχεται διπλά μου με το κωλαρακι της διπλά στο κεφάλι μου και αρχίζει αν με γλείφει στα @@κια.

Για 10 δευτερόλεπτα όμως το πολύ. Μετά κατευθείαν σκουφάκι και στοματικό.

Ούτε ένα ίχνος άλλου προκαταρκτικού.

Το στοματικό της δεν ήταν κάτι τι ιδιεταιρο, χωρίς όμως να είναι και κακό

Κατά την διάρκεια μου επέτρεπε δακτυλοσκοπήσεις, μιας και η στάση που είχε πάρει ήταν ιδανική για την «εξερεύνηση».



Της ζήτησα να έλθει επάνω μου για να ξεκινήσουμε το sex. Ανέβηκε έχοντας για θέα την πλάτη της. Ιππασία από πλευράς της και «γύρισμα» σε πισοκολητο.

Σφυροκόπημα για να επακολουθήσει ιεραποστολικό, οπού και σε αυτή την στάση τελείωσε η σεμνή τελετή...

Να αναφέρω ότι σε όλη την διάρκεια του sex, είχε καλή συμμετοχή, με αναστεναγμούς,, βογκητά, πρόστυχες εκφράσεις στο πρόσωπο.

Ντύθηκε σύντομα, πληθυκε και έφυγε λέγοντας μια ψυχρή καληνύχτα....



Από μια γυναίκα με την εμφάνιση της Ευας περίμενα κάτι καλύτερο.

Θέλει πολύ βελτίωση στα προκαταρκτικά και πιστεύω ότι εάν είναι πιο γελαστή θα κερδίσει κοσμο. Σε καμιά περίπτωση δεν μετανιώνεις που πηγές μαζί της, αλλά δεν μένει και αξέχαστη.

Πιστεύω ότι έχει περιθώρια βελτίωσης. Λίγη προσπάθεα μονό.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Σεπτεμβρίου 03, 2009
Όνομα κοπέλας
Εύα
CHEYENNE
Πορνορεπόρτερ
Εγγραφή:
22 Σεπ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
582
Likes:
577
Πόντοι:
8.805
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού