Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 224 10
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Χωρίς να δω τις κοπέλες από φωτογραφίες και δίχως να γνωρίζω ποιες δουλεύουν εκείνη την ώρα , πήρα την απόφαση να ρισκάρω ! Θεωρώ πως το ρίσκο άξιζε και με το παραπάνω . Χτυπώντας το κουδούνι του οίκου ανοίγει η ευγενέστατη γυναίκα της υπηρεσίας , με καλώς ορίζει και μου δίνει ένα μπουκαλάκι νερό . Ύστερα μου παρουσιάζει την Εύα ( η άλλη κοπέλα ήταν στο δωμάτιο ) χωρίς να το σκεφτώ δεύτερη φορά δίνω το αντίτιμο και περνάω στο δωμάτιο ! Αντικρίζοντας την Εύα ψηλη , νταρντανογυναικαρα , με σκυλε φάτσα για τρελά γούστα ! Μετά από 5 λεπτά αφού έκανα το φρεσκάρισμα μου και γώ σκάει μύτη το Ευακι ! Μπήκε πολύ καυλωμενη , με όρεξη και δυναμισμό , στέκεται μπροστά στον καθρέφτη με τουρλωμένο τον κωλο και μου λέει «θα με γαμησεις ;» «Για αυτό είμαι εδώ !» Απαντάω , γυρνάει με ρίχνει στο κρεβάτι , αρχίζει μου γλύφει τις ρόγες και κατεβαίνοντας με μια γρήγορη κίνηση μου περνάει σκουφάκι και ξεκινάει μια ονειρική πίπα , φοβερό deapthroat και αφού γλύφει για κανένα πεντάλεπτο της λέω να καβαλήσει , εκεί είναι που τρελάθηκα έκανε τα κόλπα της με τη μέση της με αποτέλεσμα να της αλλαξω στάση για να την σπρώξω βλέποντας τη πίσω όψη η οποία ειναι φοβερή στα 4. Το τέλος δεν άργησε να έρθει και αφού τελείωσα μιλήσαμε είπαμε διαφορά πράγματα με χαβαλέ , όσο πρόλαβα να τη γνωρίσω φαίνεται πολύ καλή γυναίκα και αξίζει τον σεβασμό ! Καλά γαμησια και καλή συνέχεια συναγωνιστές !

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Φεβρουαρίου 05, 2023
Όνομα κοπέλας
Εύα
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Felekis21
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
22 Δεκ 2022
Μηνύματα:
Κριτικές:
10
Likes:
375
Πόντοι:
290
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 THV, giorgiodelafuentes2, baroc και 1 ακόμα μέλος

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού