Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 412 10
Sex Studio 368068
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Χτες το βραδυ κατα τις ενια επισκεψη στα γνωστα ιδρυματα για καταθεση. Στον πρωτο οροφο ηταν οι παντες ολοι, αρα κατεβηκα κατω και καλα εκανα γιατι δεν το μετανιωσα. Η Μιχαελα μου παρουσιαστηκε μονη της με τα καβλοτικα της κοκινα εσωρουχα και μου ειπε το προγραμμα της. Πηρα το πληρες πακετο και ανεβηκα στο πανω δωματιο ελπιζοντας να μην μου πεσει καποιος στο κεφαλι γιατι απο πανω ηταν η Σερβα. Περιμενα μιση ωρα περιπου αλλα κατω ηταν γεματα τα δωματια και την δικαιολογησα. Με αυτα που μου εκανε αξιζε η αναμονη. Και πιπα χωρις καποτα και γλειψιμο στα μπαλακια και φιλια και χαδια και φωνουλες και αλλαγες στις στασεις και ολα υπεροχα. Η Μιχαελα με καβλωνει πολυ γιατι γουσταρω τα μελαχρινα κοντοπουτανα με τα πεταχτα κολαρακια ασε που το δινει κιολας το κολαρακι για πασα χρηση. Δεν αφηνει δαχτυλα, βεβαια και καλα κανει κατα την γνωμη μου, αλλα δεν ειχα και τιποτα τρελες απαιτησεις οποτε περασαμε ωραια. Την εγλυψα με εγλυψε την γαμησα απο το μουνι, απο τον κωλο, πιπες ακαποτες, χωρις γκρινιες και μα μου, ε τι αλλο να ζητησω? Τα πηρε στο τελος στον υπεροχο κολαρακο της, φιληθηκαμε σταυρωτα και εις αλλα με υγεια. Εγω περασα υπεροχα.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Σεπτεμβρίου 03, 2009
Όνομα κοπέλας
Μιχαέλα
Μέλος
Εγγραφή:
18 Αυγ 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
4
Likes:
78
Πόντοι:
6
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού